Pogledaj jedan post
Old 04.04.2013., 16:58   #22
Quote:
Ironrage kaže: Pogledaj post
Nikakve 'žive' i 'apstraktne' slike koje ispaljuje mozak ne mogu objasniti sve te stvari koje ljudi vide tijekom nde-a. Pročitaj malo više tih iskustva pa bude ti i jasno zašto. Još se uvijek istražuje i za sada nitko nije dao objašnjenje koje obuhvaća i koje može objasniti apsulutno sve što se tijekom tih iskustva događa.

Dosta toga je još na nivou onoga, netko nekome stimulira određene dijelove u mozgu, onda taj kome se to radi vidi slike svojega života kako na brzinu prođu, i to je onda kaotiga objašnjenje za užasno detaljne hologramske 3D 'slike' i slično.. ili isto se nešto slično napravi pa netko vidi svjetlo, i to je onda kaotiga objašnjenje za ono svjetlo kakvog ga ljudi opisuju.. malo morgen. itd.

I za informaciju nekih ovdje bisera, prošlih i budučih, ipak ima par slučajeva koji ukazuju da ovdje ipak nije u pitanju to da mozak sam sebi stvara oproštajni san. Več da svijest ipak nastavlja dalje. Tko god ovo kvota i pita 'gdje?' očito nije istražio dulje od 30 minuta o toj temi.
naslušao sam se dosta tih iskustava, i jedan iz obitelji... uglavnom se govori o "lebdenju", jakoj blještavoj svijetlosti, bijelini i sl. i to se sve može objasniti. ljudi su čuli kako doktori oko njih pričaju i govore da su mrtvi? ne treba zaboraviti da je njihov mozak u to vrijeme radio, i mogao je procesuirati razgovor. a slušao sam i iskustva u kojima ljudi pričaju da su vidjeli isusa, boga, raj i pakao, mislim da je najmaštovitija priča bila od čovjeka koji je na drugom svijetu otišao sa isusom i anđelima u šetnju (možda su skoknuli i na pivu), a na kraju su mu rekli da mora ući u neki leš mrtvog konja jer je to jedini način da se vrati na ovdašnji svijet. i to sam pročitao u knjizi, ne na internetu.

dakle ne treba smetnuti s uma da je ipak mislim bliže istini reći da je većina "paranormalnih" iskustava prvo krivo interpretirana u nama samima, a u manjini izmišljena radi popularnosti.

Quote:
Ovdje neću ništa komentirati. probaj sam vidjeti gdje se nalazi greška.

Ali dobro, tema je u banani, ja baš nemam trenutno volje pa ni neću ništa dalje komentirati. Samo za btw sam napisao.
nemoj misliti da je tvoj intelekt uspio pronači grešku u mojem postu. ovo je trik pitanje i greška je u tvom nerazmišljanju.

dakle, misliš da nešto što će trajati vječno, ne može biti stvoreno? pretpostavljam da nikada nisi čuo za teoriju virtualnih svijetova?
__________________
Zagonetka:
inflection0071 is offline  
Odgovori s citatom