Pogledaj jedan post
Old 09.04.2014., 08:29   #90
Quote:
Lutea777 kaže: Pogledaj post
------------
Sad ce biti 8 godina da mi je umro djed. Baka je od tada par puta sanjala njega kako je nesto trazi i ona mu to daje. U selu kazu da pojkojnima ne valja davat stvari u snovima jer to znaci smrt. Ugl. svaki put kad bi ga tako sanjala i da mu je dala sto je trazio, dogodilo bi se brzo da je neko u obitelji umro ili se razbolio.
Tako je baka prije 3 mjeseca sanjala didu da joj trazi sljive koje mu je i dala ovaj put. 2-3 dana nakon ja na ultrazvuku saznam da je moja beba umrla u trecem mjesecu trudnoce.
E sad, mene strasno sad to muci... Je li mozda moj djed trazio zrtvu jer nije jos usao u raj? Ili je djed htio meni "olaksati" jer je bebica bila bolesna i tko zna bi li dozivila porod...
Ja sama sam 2-3 tjedna prije ultrazvuka sanjala kako se moja rodica i ja igramo sa dvije male djevojcice, a ta Rodica je izgubila bebu prije godinu ipo dana i uvjerena je da je bila curica...kao i ja za sebe ovaj put.
Isto sam u snu prije 3 godine cula glas da se nas zet treba obratiti pa ce zaova ostat trudna. Nakon par dana dodje on s broda, kaze pricestit cu se i krizmat i taj put zaova ostane trudna nakon 3 godine pokusavanja...
Svaki dan molim Boga da mi da da sanjam svoje dijete i da mi obasni zasto ga je uzeo da mi se dusa smiri ((
Sve što se dešava, dešava se s razlogom. Tvoja beba je morala možda biti samo začeta, to je za njen duhovni rast. Bog uvijek radi onako kako je najbolje za nas i zato nemoj brinuti.
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom