Pogledaj jedan post
Old 15.07.2017., 18:04   #548
Dugo znam osobu s opozicijom Venere i Saturna. Za prijateljske veze i svoju (rodnu) obitelj je super pouzdan, stabilan, ali za ljubavne veze nula bodova, ne ide nikako.

Ne zrači hladnoćom, zrači čak senzualnošću (ima i Ve sekstil Mars), ali kad ga se bolje upozna i kad znaš malo više detalja o njegovom životu i odnosu sa suprotnim spolom sve govori u prilog blokiranosti i određene emocionalne nedoraslosti/nerazvijenosti baš kod njega - ne bih rekla da je bila greška u drugim ljudima ili da je nailazio na nekakve loše, 'krive' partnere.

S druge strane, poznajem stariju osobu s opozicijom Ve i Sa u dugotrajnom, stabilnom i uspješnom braku, ali sve si mislim možda je rasla u neko drugo vrijeme, kad se nije smatralo da veza, ljubav, brak, život mora biti med i mlijeko i da sve mora biti lagano i jednostavno. Danas se, kad postoje neke dvojbe, teškoće, sumnje, nekako ljudima lakše rastati i brzo razočarano odustaju. To je onako ugrubo rečeno i možda malo iskarikirano, naravno da tu postoje nijanse i još razni utjecaji, ali mislim da ima nešto i u tome.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom