Pogledaj jedan post
Old 21.07.2017., 10:59   #32
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
Dečko ti je glupast zbog toga što misli da njoj i njenom djetetu pomaže s tim davanjem novca. Pokušaj mu objasnit, nacrtaj mu ako treba da im time zapravo odmaže jer dok njegova sestra zna da je će je on izvući iz sranja kad bude trebalo NIKAD se neće početi ponašati zrelo i odgovorno i bit adekvatna majka svome sinu. Tek kad se ne bude imala na nikoga osloniti će možda odrasti, a i to je upitno.

Kažeš da se drogira, da li se tako nadrogirana brine o djetetu? Da li je to dijete sigurno s njom? Umjesto da se brinete o novcima zapitajte se kakav život čeka to dijete uz majku ovisnicu i da li možete išta napraviti u vezi toga, pokušati je poslati na odvikavanje ili nešto. Čini mi se da u cijeloj toj priči nikoga nije briga za to dijete

Hvala svima na pomoći, cijenim
Osvrnut ću se na ovo s djetetom.
Ne može tu nitko puno. Ona je samohrana majka i odlučuje o njemu. Ne mogu ja njoj govoriti kako da odgaja dijete, a bome ni on.
Ide u vrtić, ima odjeću, hranu i gdje za spavati. Sve ostalo ulazi u domenu njenog načina odgoja. Da, svaki dan puši po par jointova, ali nije da se roka u vene ili nešto slično. Skoro svaki vikend ide van pa vjerojatno uzima parti droge, ali tada je dijete kod bake.
Mislim, mali će nesumljivo biti sjeban kad odraste, ali mislim da je to već normalna stvar danas.
Nitko nema neke pravne osnove da joj oduzme dijete ili nešto slično. Osim toga, mali ju jako voli. I nije da ga tuče. Tata mu je debil. U komuni je valjda već 10 godina.

I slažem se s tim, trebam svog dečka prihvatit kakvog je. A i vidim neke pomake, nije baš da više skače na svaku njenu glupost, možda je najbolje da mu ne govorim puno nego da svojim primjerom budem od koristi. Možda će se i promijeniti to kad budemo imali svoju djecu. Dečko mi stvarno je lojalna osoba i nemam ništa protiv te osobine dok ne izmakne kontroli.

Ovu temu sam otvorila da sebi olakšam malo i čujem mišljenja
Aquene is offline  
Odgovori s citatom