Pogledaj jedan post
Old 11.07.2013., 19:44   #91
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Pa, kad me baš pitaš...

Pisati u Wordu znaju, znaju i obolikovati tekst. Vole se zabavljati i s programima za crtanje (ne u Paintu već daleko ozbiljnijim programima)Powerpoint i Excel im još nisu interesantni a na računalu znaju napraviti sve što ih interesira. Što neznaju, pitaju i tako idu dalje....
Obzirom na prije napisano
Quote:
Primjera radi, moji klinci su za računalom od trenutka kad su samostalno mogle sjediti u stolici i gurati miša, cca. 2 godine. Osim par rudimentarnih informacija, nikad se nisam previše zabavljao sa njihovim doživljajima računala već sam ih pustio da svijet otkrivaju same. I zato mi se, svako malo, dogodi da opadnem na guzicu kad vidim što sve ta djeca rade.
Quote:
Pisati u Wordu znaju, znaju i obolikovati tekst. Vole se zabavljati i s programima za crtanje (ne u Paintu već daleko ozbiljnijim programima)Powerpoint i Excel im još nisu interesantni a na računalu znaju napraviti sve što ih interesira. Što neznaju, pitaju i tako idu dalje....
Obzirom da ocito svasta zanju, a samouki...
...zanima me (ako se moze znati) koiko godina imaju...da se zabavljaju ozbiljnim programima, a sve otkrivaju sami.
Iako vidim...pitaju, pa im se valjda i pokaze...ili?
kajpa is offline  
Odgovori s citatom