Pogledaj jedan post
Old 27.03.2009., 02:22   #18
1994 Adelaide...u novoj kuci!

1994 smo kupili u Adelaidu kucu, cetverosobnu i studi sobu , sa dvije kupaonice,imali smo namjeru imati sobu za sina kada nas posjeti iz Whyalle, dvije sobe smo imali sredjene za tri unuka koji zive u Adelaidu, za posjetu na vikend.

U prosincu 1994 smo presjelili iz Whyalle u Adelaide, kuca je bila kakovu je moja supruga uvijek zeljela, sve sredjeno i napravljeno ,klimatizacija , sa malo vrta ispred kuce kao i iza kuce. Garadom ispod krova isto velika garadja i radiona u vrtu.
U dvije godine smo sve divno sredili…i onda sam poceo biti sve losije …i video sam da ne cemo moci niti financijski ili sami odrzavati tu kucu.

Preko prijatelja sam nasao mjesto u naselju za umirovljenike ili kako se kaze na engleskom “Retirement Village”….ali trebala je osoba koja zivi u Unitu ici u Staracki Dom…cekala je na mjesto i mi smo morali prodati nasu kucu.

1997 nije bas bila najbolja godina za prodaju ,i mnogi su bili zainteresirani ,ali svi mladjiji nisu mogli dobiti tako visoki krediti…tako da smo prodali kucu sa $25.000 gubitka …ali ako sada pogledam cijene Unit sta smo platili je bio mnogo jeftiniji nego danas.

I eto nakon niti tri godine smo opet selili….u novu buducnost.....



Zbogom Whyalla 1969-1994-25 godina zivota!



1995-Adelaide



1996 Adelaide Bozic.

nastavak/
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom