Pogledaj jedan post
Old 09.12.2010., 14:46   #2684
Quote:
ms*day*dreamer kaže: Pogledaj post
Pa da..džabe mi sve kreme i vaginalete i to mi je sad zadnje kaj mogu..dijeta i diflukan i probiotici..samo dijetu sam probala i ne ide samo tako..a svrbeža mi je dosta, imala sam već 9 puta žešću infekciju OVE GODINE..tak da jetra će morati pretrpjeti.. Ne pričam ja bezveze..konzultirala sam se i sa nutricionistom i sa 2 ginekologa..
To što si imala 9 puta jaku gljivičnu infekciju ti je pokazatelj da negdje nešto ne štima. Gljivice ne bujaju same od sebe, one su inače sastavna flora u maternici al kad se nešto poremeti u tijelu, njima se stvore idealni uvjeti i one se razbuktaju.

I šta ćeš ako ti diflukan ne pomogne? Meni recimo nije pomogao, vratile su mi se za mjesec, dva.

Ja mislim da bi ti trebala dalje istraživati zbog čega se tebi stalno vraćaju, i na istraživanje ne mislim na ginekologe već da kreneš od doktorice opće prakse pa nadalje. Jebemu sunce mora postojati nešto zbog čega se one tebi vraćaju, nije riješenje samo malo ih zalječiti, one će se opet razbuktati. Inzistiraj možda za početak da ti naprave sve briseve, da ti povade hormone pa ako je to uredu onda idi dalje tražiti.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom