Pogledaj jedan post
Old 09.04.2009., 21:45   #12
Quote:
Arwen1 kaže: Pogledaj post
Jučer je objavljen članak (http://www.javno.com/hr-zivot/izumlj...st-puta_249413) da je izumljen sprej koji produljuje seksualni odnos i do šest puta. Naravno, postoji trik. Sprej produljuje seksualni odnos s jedne na šest minuta. U članku se ne spominje može li ga produljiti s deset minuta na sat vremena.
Zanima me vaše mišljenje o muškarcima koji imaju takav problem, a i o samom problemu. Naime, jednom sam naletjela na nešto takvo. Čak i kada je imao redovite spolne odnose (svakodnevno ili dva puta dnevno), to nikada ne bi trajalo dulje od dvije minute (da, napominjem da je imao 30 godina). Može li se taj problem nekako riješiti i koliko imamo strpljenja s takvim muškarcima?
P.S. U pitanju je trajanje samog spolnog odnosa, ne i dvosatna predigra.
Koliko mi je poznato, nema nekog rješenja tog problema osim standardnog - ispucat se jednom ili više puta i onda (probat) jebat praktički prazan. Onda garant nećeš deset-petnaest minuta svršit. Međutim, tu se onda može (ali i ne mora) pojavit problem nedovoljne erekcije kao rezultat smanjene zainteresiranosti.

Inače, to nije ništa neuobičajeno, jednostavno neki ljudi imaju kraće, neki dulje vrijeme koje izdrže. Negdje sam pročitao da je fiziološki normalno sve između pola minute i dvadesetak minuta (ako govorimo o punim "mješinama").
Naravno, ima i kraćih i duljih odnosa od toga. Ne znam zašto bi to nekoga trebalo brinuti - ako ne ide kurcem dovoljno dugo, ima i drugih načina.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline