Pogledaj jedan post
Old 12.12.2008., 10:52   #2068
ovak -..sajam traje od petka tj danas do nedjelje..i sajam je mode i ljepote...ja isto idem popodne u subotu isprobavati vjenčannice i možda i nešta nađem.... a mozda vas i vidim sve tamo..to bi bilo nice..

theonlyfuse pa nice sta znas glaza.-.starci su vam frendovi....e onda znas isto i njegovog brata??? mislim od glaza....e pa ja sam mu snaha:-)
a sta se tice trbusnih plesacica... to su moje cure...trenirale su trio godine trbusni..i ja skupa s njima... sad je martina najmlada...pa eto poznata ona je sa renatom sopek dvd snimila ako je neko vidio ono sa vježbanjem pa imate bonus trbušni ples...a cure nastupaju svugdje od hotela dvorca fashion weeka itd.... ako njih zelite unajmit isto
mozete kontaktirati mene......

27dresses ovako ..mi cemo imati vjenčanje u crkvi nisam htjela da izlazi van na teren jer se to dodatno placa..mislim maticar i svečenik a baš i nismo pri lovi...pa s obzirom na to da je i vjenčanje u crkvi sv nikole prošetat čemo se do dvorca..to je dvije minute:-) udaljeno i da još bude lijepo vrijeme ma bit će super...

ja nisam za velike svadbe definitivno..mala mi je slada a i manje love..jedino sta moji frendovi iz zagreba nece nmiko doc...tj nikog od frendova necu pozvat..bit ce moja rodbina i od muza rodbina i njegovo drustvo koje je skoro sada pa i moje... a najbolja frendica mi je i kuma pa sam tim sredila sve:-)

zna li neko ko dobro pece kolace tu u čk...trebala bi tortu za vjenčanje i kolaće.... ?

ja namjeravam poslije porodiljnog otvoriti u čakovcu trbusni ples...i sada najvjerojatnije ili u starom hrastu ili ako znate blizu centra ona teretana...borko ju drzi... a vec i treniram dvije cure da mi budu zamjena kada slucajno nebudem mogla.... slobodno se ukljucite i dalje nastavite trenirati:-)
silver_čk is offline  
Odgovori s citatom