Pogledaj jedan post
Old 21.08.2009., 20:20   #9
Lightbulb 93!

Telema!

Moja majka i stric izlječili su se od tumora (za koje su lječnici tvrdili da je jedini preostali "ljek" operativni zahvat) primjenom malo "agresivnijih" djeta. Majka je jednom tjedno provodila "mjesečevu" djetu (24 sata na vodi i prirodnim sokovima); stric je koristio nešto slično, ali je primjenjivao čajeve u nešto dužem vremenskom trajanju (mjesec dana). I jedan i drugi izlječili su se od tumora (nestali su) te se riješili suvišnih kilograma. Zaključak je da u nedostatku hrane koju svakodnevno (uglavnom) nekontrolirano unosimo (više nego što nam je potrebno-zavedeni osjetilom okusa ili mentalnim&emotivnim problemima), tijelo "pojede" jedino što preostaje - u ovom slučaju tumor&suvišne kilograme. Mater je i nakon izlječenja nastavila sa programom "mjesečeve" djete. Sada ima 60 godina a izgleda kao curica; ima više energija&poleta i daleko je aktivnija i poduzetnija nego prije 20 godina. Kada god uzmogne pješači i pliva; izbjegava sve vrste prijevoza koliko god je moguće. Unosi što veće količine tekućine, uglavnom čistu vodu.

Tijelo ne uzima energiju samo iz hrane; daleko bitniji izvori energije su izvori prane (sunce&zrak). Smislena povećana tjelesna aktivnost (pri tome ne mislim klasični zapadnjački pristup - teretana) unosi veće količine prane (či) u organizam; koja lječi, iscjeljuje, regenerira i pomlađuje fizički organizam i blagotvorno djeluje na duhovne, duševne, mentalne i emotivne potencijale i sposobnosti.

Na neki način, mi smo zapravo solarne ćelije; što potvrđuju različiti rituali "obožavanja" sunca koje se podučavaju u raznolikim duhovnim tehnikama.

Moja iskustva sa kontroliranom prehranom su: povećana energija, polet, radost življenja, čišći&intezivniji osjećaji, jasne misli, snažniji um, moćna vizualizacija, osjećaj mladosti, manifestacija djetinje prirode, intezivniji kontakt sa svojom suštinom i istinskom prirodom, uvećana kreativnost i nadahnuće. Kontrolirana prehrana ne znači gladovanje - to znači prehrana pod voljom, slabost i malaksalost treba izbjegavati; čovjek treba biti snažan, moćan i SLOBODAN.

Agape!
__________________
TELEMAAGAPE
LJUBAWOLJA is offline  
Odgovori s citatom