Pogledaj jedan post
Old 26.07.2009., 13:41   #296
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Tako da podržavam u potpunosti Dubu jer je čovjek koji se u puno toga razumije i želi saznati što je više informacija, a možda i proči jeftinije. Držim ti palčeve da ti uspije

Dok me s druge strane ŠućMuć toliko podsjeća na one od kojih sam prisiljena tražiti pomoć ... Zar je toliko teško pomoći na pristojan i što jednostavniji naćin?
Najlakše je izigravati bespomoćnu djevu koja traži nekoga da joj pomogne i kuka da su ljudi zli i da žele samo "onu" stvar. Svi bi htjeli nekoga da im rješava probleme, ali to ne žele platiti. Tako i tamo-neki Dubo misli da zna sve o programiranju i programerima koji su lijena gamad koja na njemu, poštenom uvozniku kineske bižuterije, želi nabrzaka zaraditi milione, pa će radije sam satima nešto mandrljati i brljati nego da nekome plati parsto kuna.

Odgovor na tvoje pitanje bi bio: da, teško je to objasniti nekome tko se ne želi sam potruditi. Ako nisi u stanju sama baciti oko na evidenciju PDV-a i sama razmisliti kako bi to moglo izgledati nakon što se uvede stopa od 23%, onda si sama kriva za sve ružno šta ti se dešava u životu! Nitko ti ne brani da se informiraš i educiraš, ali tebi se to jednostavno ne da. Lakše je treptati okicama, pustiti suzu i čekati da netko drugi nađe rješenje problema.
ŠućMućPaProlij is offline  
Odgovori s citatom