Pogledaj jedan post
Old 04.01.2011., 10:03   #67
Quote:
jeeleenaa kaže: Pogledaj post
cure koje ste bile na tretmanu je li znate koji su vam preparat stavljali. meni su stavili QOD MAX i sada me prpa hvata jer me tjeme lagano pecka! je li tko imao takve nuspojave ili ja to umiišljam u svojoj glavi ?
Super da si uspjela saznati koji proizvod koriste. Evo što sam našla na njihovoj službenoj stranici --> http://qodusa.com/notes-formaldehyde.shtml. Za one kojima se neda čitati, priznaju da je Brasilian Keratin Treatment nemoguć bez formaldehida ili drugih aldehida, pri čemu se ti drugi aldehidi prilikom zagrijavanja pretvaraju u formaldehid iako on nije naveden na popisu sastojaka. I zato se odbijaju reklamirati kao formaldehyde-free proizvod jer ne žele da se frizeri previše "opuste" i prestanu koristiti propisanu zaštitu.

Prije par dana sam zvala Exclusive da im kažem da njihov proizvod sadrži formaldehid i da to znam jer sam dobila alergiju. Vlasnica mi je rekla da ne sadrži jer ona radi u laboratoriju u Plivi i testirala je proizvod. Možda bi joj bilo pametnije da je prvo pročitala što piše na službenoj stranici proizvoda kojem se svakodnevno izlažu njene zaposlenice i klijentice.

Da ne pričam da mi je frizerka sama rekla da ju uvijek peku nos i oči kad radi brazilsko feniranje.
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom