Pogledaj jedan post
Old 08.01.2012., 01:34   #24
Quote:
Emerencijana kaže: Pogledaj post
Ja znam puno cura koje imaju te karakteristike koje si opisao (uključujem se u to) ali isto ako ne znam puno muškaraca koji imaju sličnu situaciju...najčešće žive s braćom ili kod roditelja kukajući da je država u banani i da je sve to kriv Sanader...
...e sad, što i kako do tog dolazi ne znam...mogu reč na svom primjeru...stan sam kupila jer nakon 8g rada nekaj se i skupi a nije mi nikad bio životni cilj s 30g živit s roditeljima i braćom/sestrama u sobi...autić bi mogao upisati prvi srednje :P...živim skromno...
...ne očekujem od muškarca ne znam kaj ali većina se prepadne jer sam sa svojih 30tak napravila više neg oni u svojih 35 a radim u školi...
...ne smeta mi da tip nema svoj stan ili sl to je jednostavno splet okolnosti ali radišnost, volja i poduzetnost su nešto što pali žene...

...još samo nešto...pa od 2 jednosobna stana bi se lako mogao napraviti veći
Jebeno, izgleda da imaš opaku plaću, u školi veliš... ja u 8 godina sam uspio skupiti za kitu labudovu. Svaka čast, jer većina kupuje stan 30 godina.
S druge strane uopće se ne bih prepao, pače niko sretniji da žensko zrađuje veliku paru, imao bih bar kaj za trošit
single coil is offline