Pogledaj jedan post
Old 02.04.2012., 11:32   #51
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
kad sam spominjala izlete, nisam mislila da cjelodnevne izlete. nego one opsežne. višesatne. višekilometarske šetnje sa stajanjem u parku, il na cugu il objedinjena nabavka, plac, španciranje gradom.. na to ode bar 3 sata. ak krenemo u 10, doma smo u 13 i gle čuda; nema skuhanog ručka! treba još i to.

kraći izleti su do kvartovskog parka, ono sat i sitno...

a neš mi ti..to prakticiramo radnim danima. vikendom bismo nešto konkretnije- da mi zadovoljimo našu potrebu za fizičkom aktivnosti, šetnja na zraku, izbacivanje toksina i neg.energije. a dijete da nešto doživi, da mu omogućimo da rovari po kamenčićima, da se vrti, ljulja..igra.. il da se svi skupa družimo sa prijateljima itd.. a na to ode pol dana ko ništa.
e da, kad se krene u 10 od doma...kod nas to ne bi islo. mi ako u 10 krenemo od doma, onda stignemo do prve pekare i natrag. nego, skuhaj dan prije. ima ruckova koji se dadu podgrijat. ili se jedu hladni. ili se pozovite kod sveki na rucak. ili idite popodne, sad ce dani bit sve duzi. meni je osobno darze ic nekud od popodne kad se klincad naspava i marenda, pa imaju recimo od 3 do 6 vremena za ludakanje. ili sto mi katkad radimo, rucamo rano, oko podne (jutro smo proveli doma u kucanskim poslovima), strpamo djecu u auto i odemo nekud. vozimo se barem sat ipo, tako si isplaniramo. dodjemo na zeljenu lokaciju, iskipamo odmorenu djecu, tutnemo im neku marendicu u ruke i imamo cijelo popodne na raspolaganju.
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
Ani O is offline  
Odgovori s citatom