Pogledaj jedan post
Old 21.03.2017., 12:34   #37
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Nemam jos mucnine... Bar mislim da nemam. Odnosno imam kad pokusam malo vise pojesti. Jedem po trecinu obroka kojeg sam prije znala jesti jer jednostavno ne mogu vise. I onda za par sati opet malo. Valjda od pritiska na zeludac.

Mokrenje mi se za sada cini ok po boji i kolicini al tesko mi je bas sad mjeruckati na poslu izmedju sastanaka i na putovima. Trudim se dosta piti, ono preko 2 l dnevno. Jucer sam bila totalno zauzeta trcanjem okolo po sastancima pa sam popila samo 1.5 l i tocno sam osjetila dehidraciju.

Trbuh je trenutno napuhnut za solidnih 5 mj. I zgleda mi kao da se malo po malo jos napuhava.

Zato kazem da mi je malo tesko hendlati i posao i hiper. Jbg posao pretpostavlja da sam 100% funkcionirajuca.

Zato sam i pitala jel to normalno da se zene u hiperu salje na posao ili to moze biti razlog za komplikacije bar dok hiper traje tih par tjedana. Zgleda mi kao dosta opterecujuce ovak iz prve ruke

Ugl. Za sada sam u blagom hiperu po simptomima, ovak odokativno i laicki.

Ne znam....
Daj se ne zezaj, odi na bolovanje, moraš strogo mirovati, možeš dobiti torziju jajnika i svašta još...
Odi na hitnu ako te neće gin primiti - onak ne vjerujem da te neće primiti
ili odi kod bilo kojeg privatnika da ti napiše nalaz i preporuku za mirovanje pa na temelju toga ti socijalni gin mora otvoriti bolovanje
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom