Pogledaj jedan post
Old 11.01.2018., 11:05   #61
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Pitanje za autoricu...
Kakvi su planovi s drugim muškarcem kojeg si indirektno spomenula? Ili sam ja nešto krivo protumačio...

Budi svjesna da tvoj odlazak neće biti kao presječen nožem jer tvoj dečko očito nije osoba koja je spremna to prihvatiti. Tu bi se mogli vući repovi još dulje vrijeme...zajednički novac investiran u kuću, poslovno ste povezani...

Ako postoji treća osoba koja je počela ulaziti u tvoj život, pripazi kako ćeš odigrati cijelu situaciju.
Nemam planova jer mi je od planiranja puna kapa.. Imala sam u glavi isplaniran cijeli zivot pa je to sve palo u vodu jer sam zaboravila na cinjenicu da osjecaje ne mozes isplanirati.. Nisam ni sanjala da bi se moglo desiti da prestanen voljeti..
Taj neko me je samo trgnuo i potaknuo da se zapitam, i od tada razmisljam da zasluzujem vise kao jedna zena, da trebam malo vise misliti na sebe, a ne na druge i da neke stvari za koje sam mislila da su ok(u nedostatku iskustva) ipak nisu dobre..
S njim sam se ponovno pocela smijati i osjetila sam se sretnom, sto vec dugo nisam i od tada shvacam da je to jedino i bitno.. Nikakav novac, kuca, auto, ne moze se mjeriti sa iskrenim osmjehom..
U slucaju da prekinem s deckom, ne bi se tako brzo zalijetala u novu vezu...
__________________
Gdje ima nade, prilika pokuca na vrata!
wedxy is offline  
Odgovori s citatom