Pogledaj jedan post
Old 08.01.2009., 12:43   #13
Ljudi moji, znam jako dobro kolko probava može biti neugodna jer i sama imam nekih problema. Još sam u srednjoj školi, kad sam bila pod dosta velikim psihičkim opterećenjem, imala strašne grčeve po trbuhu od kojih sam se savijala i bila naduta. Javila mi se i tvrda stolica koja mi je uzrokovala analnu fisuru i krvarenje. Rektoskopija bila mi jedna od najneugodnijih pretraga ikad napravljenih i to sam morala proći da bi mi na kraju gastroenterolog prepisao Rudakol i Dolokain gel za podmazivanje.. Nakon nekog vremena to se sve smirilo. Prošle godine krajem ljeta javili su se neki novi zdrastveni problemi pa su psiha i vjerojatno i lošija prehrana (volim papati slatkiše) opet doveli do tvrde stolice i krvarenja. Idem redovito na wc, uglavnom 1x dnevno, ali to su takve muke i bolovi za poludit! Kao da, oprostite na izrazu, serem žilete..
Moram što prije naći neko rješenje za to, ako nigdje drugdje onda u psihi jer je ona najviše odgovorna za sve. Sretno svima i ne odustajte dok ne nađete neko rješenje! Pozz
The Menagerie is offline  
Odgovori s citatom