Pogledaj jedan post
Old 22.07.2009., 10:59   #4
Quote:
Georgia_6 kaže: Pogledaj post
moj problem je: prije 3,4 dana počelo mi je čisto blago peckanje, ali ne TOKOM mokrenja, nego NAKON... i uvijek nakon nužde imam filing da mi se opet kao malo piški, poslije prestane... napominjem, peckanje nije niti osrednje kako sam čula da može biti kod cura koje su imale npr upalu mokraćnih puteva ili mjehura, od bolova niti "B", sve je super, samo me buni i neznam što da radim... je li se itko susreo sa takvom situacijom? ne pogoršava mi se ništa, čak kao da prođe (jučer je bilo sve okej, ali danas opet isto kao prekojučer)... postoji li mogućnost da prođe ili je bolje da se uputim doktoru? plz pomozite, nije da paničarim, ali planiram na more ići uskoro pa da znam što mi je raditi...
hvala puno !
meni to vuce na upalu mjehura, mozda blaga upala ili tek u zacetku. meni je moja ginekoloigca rekla da penetracija iziritira cijelo podrucje dolje pa tako i izlaz mokracne cijevi (ima to neki naziv ) pa zna peci.
ne zvuci strasno, pa dok ne odes doktoru i ginekologu pij vise tekucine nego inace, popij si uvin caj tu i tamo i meni su super pomogle kapsule od brusnice, to me spasava, bez toga ne idem nikako.
ak vidis da ne prolazi kroz tjedan dana, odi dokotoru nek ti da uputnicu za urinokulturu da si provjeris za svaki slucaj da nisi bakteriju neku pokupila.
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Odgovori s citatom