Pogledaj jedan post
Old 03.06.2003., 02:58   #12
Jos se mislim

Najprije da se zahvalim svima na odgovorima .


praktikanti

1. Hvala na linku,
2. najvaznija mi je stvar yoom jer to dosad nisam imao a trebalo mi je jer nemozes uvijek prici ili se udaljiti obijektu.
3. Sto se tice rezanja i povecavanja slike , to nije ono sto zelim , to mozes napraviti i u obicnom ULEAD programu ali je rezultat los.


Elektronicar
1. hvala sto si me podsijetio imam sve za bug , imam sve brojeve , i pc-chip i vidi , neke sam vec listao , ali sam zelio doznati prednosti uzivo od forumasa.


Thurgood

Kad kazem zoom uvijek mislim na opticki, jer ovaj drugi mozes uvijek napraviti u nekom programu , a ono u foto aparatu , mislim da je skoro ista stvar , smanjenje rezolucije.


vranac

Razmisljamo jednako .
Dobro si me podsijetio , BATERIJE, recimo olympus c 720 koristi neke meni nepoznate , tipa CRV3 , pa neznam koliko ih je lako nabaviti i dali postoji model koji se da puniti .?

Mystikal

Trust i jos par klonova pod razlicitim imenima, Medion , su digitalci economic klase i mogu posluziti samo, da tako kazem dijeciju fotografiju ,ili family, sto i sama cijena kaze , premda cijena kod mene ne odredjuje kvalitet.
I jos jedna vazna stvar, Trust deklarira 3 MP a ustvari ima 1,3 MP , a ostatak napravis softverskom interpolacijom , znaci prevara.

Zakljucak za sad :
jos neznam sto bi kupio .
I namijerno nisam zelio reci koja mi se kamera najvise svidja , da nebih skrenuo diskusiju , vise volim cuti jos osobnih iskustava.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom