Pogledaj jedan post
Old 25.12.2004., 22:50   #16
Meni je knjiga dosta bezvezna i kako se glavni lik kroz cijelu knjigu zadržava u istom emocionalnom stanju tako postaje monotona i dosadna.

Mislim da je Vedrana Rudan prije svega komercijalista kojoj je osnovna namjera prodati što više primjeraka pa zato bira teme koje su k'o fol "kontroverzne" a u biti su dovoljno prihvatljive za širu publiku.

Također, izuzetno me iritiraju njeni javni nastupi, a pogotovo što nastupa kao neka zastupnica obespravljenih i oštećenih. Ja sam čuo da je za vrijeme rata zaradila velike novce otkupljujući jeftino kuće ljudi koji su bježali iz Hrvatske i prodavali nekretnine po cijenama dosta ispod tržišne. Naravno, to je normalan poslovni potez, prilika koju svaki poslovni čovjek spremno prihvaća i nema ništa protuzakonito u tome... ali kad se uhvati raspredati o moralu, žrtvama i sličnim pizdarijama na tv-u, pitam se je li onda nekom rekla "Ne, nema veze što ste Vi spremni prodati tu kuću za 20 000 eura, ja ću Vam je platiti 100 000 jer je to normalna cijena".

Naravno, uvijek je moguće da je to samo glasina... ali onda i dalje ostaje to da mi je njena knjiga bezvezna.
zoran k is offline  
Odgovori s citatom