Tema: Medazol
Pogledaj jedan post
Old 21.10.2005., 06:36   #13
Nazalost je istina da sam na antibiotiku Hiprex/Hexamine hippurate 1g, koji je za "urinary track infection, dolazi u 100 tableta sa 5 obnove...uzima se 1/2-1 tableta dnevno dva puta ili kako naredjeno ...isto se koristi i za djecu od 6-12 godina.

Inace ja radje prodjem prehlade i disne probleme bez antibiotika...dok ne odem doktoru pa mi kaze, kazao sam vam da morate uzeti u vasem stanju i dao preskription, a vi niste uzeli ..i onda zavrsim na duploj dozi.

Sada o tabletama kazao sam da sam isao i sam na Medikal Univerziti imam dvije godine polozeno i nastavljam posjecivati
sta mene zanima to jest moje probleme.

Isto sam pisao da sam i sam prekinuo Hiprex jer mi je dosta mnogo tableta .

Sta se tice mjesanje lijekova isto kao i kako koja ide sa drugom ja sam presao sa specijalistima ,farmacistima isto kao i sam imam print out o svima kontradikcijama jedne tablete sa drugom.

Drugs interaction!

Sve skupa je report 50 stranica.

Ne zaboravi da sam ja vec 20 godina pod lijecnickom kontrolom i to ne samo doktora opce prakse nego i 6 specijalista, svaki znade sta ja uzimam dapace svi lijecnicki reporti dolaze kopije isto meni , tako ja u stvari vodim kontrolu i svu listu da se nije sta propustilo ili da nisam na lijeku kojega ne trebam ili mogu biti bez njega, ili da se ne izgubi dokumentacija.

Vodim listu lijekova i mjenjam podatke kada mjenjam lijekove, da ne bi doslo kao sta se je jednom dogodilo , neiskusan mladi lijecnik mi je prepisao depresion tabletu za bolove...ja sam mu odmah kazao da nije u redu jer sam slucajno znao...ali ne on je doktor sa dve tri godine prakse ,a specijalizira se za neurologistu i momentalno radi dok se specijalizira kao specijalista za bolove na kliniki.

Ja vjerojatno znadem /potvrdjeno od doktorih /vise o svojim problemima nego mnogi doktori opce prakse imaju predavanje na univerziti o odredjenim predmetima.

Ja znadem oko mojih bolestih preko Uni nastava/predavanja, i iskustva vise nego moji doktori opce prakse pogotovo kada dodje do Asbestose i sa stotine posjeta neurologistu i dvije operacije, i kroz 8 mjeseci posjecivanja skole za kako zivjeti sa bolovima, dapace na Uni imam i moj slucaj o depression,anxiety,panik attacks, personatity disorder kao i dugo godisnje bolove za koje nema lijeka da mi se pomogne...kao primjer nastave jer je sve povezano.

Nadalje koliko lijecnika opce prakse znade dosta da razumije bolesnika za Arachnoiditis? ....bolest koja sama daje invalidity
i nema lijeka i koja traje 365 dana ...24/7.

Sama ta bolest je dovoljna da ubije u pojam sa poslijedicima bez ostalih problema.

I na koncu moje bolesti su sa misljenjem vise specijalista, ne jednoga ili da su 'umisljene ili postavljene od mene ili doktora opce prakse.

Ti isto tako kazao si i sam da ne razumijes kako moze mashina za pritisak zraka /da drzi otvoren disni put/ raditi a ja je koristim godinama i bez nje prekidam disanje po 350-500 puta u 8 sati spavanja, jer prije nego sam dobio mashinu morao sam preci kroz respiratorne testove i dvije noci spavanje u bolnici sa instrumentacijom i electrodama i osobno promatranje preko kamere, jer obicno imaju po 4-6 pacijenta tri respiratorna tehnicara, koji snimaju i pripremaju specijalisti report.

I tako moj prijatelju ne uzimam niti jednu tabletu previse dapace nekada sam smanjim kao na primjer za Gout/giht urinari arteratis...pa me ulove na krvnoj slici i opomene da moram redovito uzimati.

Inace lijekove imam nekoje da uzimam kolicinu kako meni odgovara ,jer se znade da nisam osoba koja zloupotrebljava lijekove...primjer Rivotrol /clonezapen za anxiety...jer zavisi o bolovima...u kakovom sam stanju.

A ako mi drzava vjeruje sa 'kontroliranim narkoticima znaci da nisam ' osoba koja ih koristi previse"...i imam kod kuce methadon,morphijum tablets/tekucinu i neke druge...zatio jer ja nikada ne idem u bolnicu sa bolovima...osim za operacije i facet
injections...i steroit /za zglobove.

Ja pisem ...ali ne sve sta je krivo sa menom, tako da izgleda mnogo tableta ali se ne moze bez njih.

Eto upravo sam presao 48 sati kroz krizu bolova ...bez spavanja.

Pozdrav,

Vilko
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom