Pogledaj jedan post
Old 19.09.2006., 20:54   #20
Quote:
mandy kaže:
Jel ti se uopće isplati prematalica? Na njoj dijete može biti samo prvih mjeseci jer kad se počne micat ne smiješ ga ostavit ni na sekundu da ne padne. Vidjela sam da postoje sklopive (zapravo gornji dio prematalice) koji košta nekih 200 kuna i možeš ga stavit na krevet, krevetić.

Ma Mandy ko ti kaze da se koriste samo par mjeseci , ja i sve koje znam koriste je non-stop dok je potrebno prematati djete. Ovo za padanje je istina, ali na njoj se djeca ili bebe ne ostavljaju nikako same bez nadzora, kako ni prvog dana tako ni dvije-tri godine poslije.
Ili si mozda mislila da ju mozes prvih par mjeseci ostaviti da lezi na komodi?

Komode za prematanje ne sluze samo zamodu vec stede mamina leda, pomisli koliko dugo djete prematas, oblacis...koliko puta na dan x koliko godina??? = zene stedite se trebati ce vam. Drugo su jako prakticne, mi tek od prije dva mjeseca imamo ormar, do sada nam je sve uspjelo stati u komodu i to je fino nadohvat ruke.
Komode su obicno napravljene tako da se nakon sto vam povrsina za prematanje vise ne treba mogu se primjeniti kao radni stol ili se gornja siroka daska skine i imate obicnu komodu za djecju sobu.
Moj savjet je da si ju kupite/napravite.
bibobu is offline  
Odgovori s citatom