Pogledaj jedan post
Old 16.12.2003., 20:29   #3
Re: Dignuti ruku na roditelja

Quote:
bSh kaže:
Zanima me da li je itko od vas ikada dignuo ruku na svog roditelja?
Ili mozda znate kakav takav slucaj?

Ja jesam. Jucer. I nije mi zao.
Kao malu me mlatio da sam po 2 tjedna imala sljive po nogama. Kada sam navrsila 18 rekao mi je da me vise nece tuci jer sam sada vec velika. I jucer je opet dignuo ruku na mene. I ja sam na njega... sada mi je zao sto ga nisam lupila jace i sto se nije jace zabio u onaj ormar.

Rekla sam mu da ako bas hoce, neka me osamari, a ne da me onako mlati sa remenom. Ono nije normalno i krajnje je ponizavajuce. Rekla sam mu i da ako opet digne ruku na mene, da cu i ja na njega.

Ne dam se vise zajebavati! Ne bojim ga se vise.
Samo neka se usudi lupiti me opet. I ja cu njega.

Sto mislite, da li je opravdano tuci dijete?
Pri tome ne mislim na samar, nego dijete od 17-18 godina (koje vise i nije tako malo) premlatiti da ima ogromne sljive nekoliko tjedana, i jos se kasnije time hvaliti na obiteljskom rucku pred rodbinom.

Imam li pravo lupiti ga nazad?
Bez obzira na to sto mi je tata... Ne postuje me iako mi je 20 godina i sve sam samo ne dijete. Ima me pravo osamariti, ali ne i premlatiti.
nemate pravo niti šamarati a kamoli mlatiti jasam uvijek za razgovor i oet samo za razgovor a ako ne ide zna se , odlazak i znaj da ćeš onda biti slobodna i vesela ko ptica
....osjetila sam to sve bezbroj puta na svojoj koži i danas mi je teško 10god kasnije kad se sjetim, jer danas sam srećom u dobrim odnosima sa svojima al ožiljci ostaju zauvijek, dok se druga djeca veselila ja sam lila suze i bila plava no otome sam već pisala.....
....nisam se svađala, nisam se tukla, tada sam poćela raditi, ali ne za stalno, bilo je sve pod upitnikom....ali sam im zadala pljusku koja ih je boljela više nego mene a i šok, jednostavno moj tadašnji dečko sadašnji muž je rekao kupi stvari i ideš k mojima
....s starcim se nisam ćula 1god, stari je prvi nazvao da se vratim doma, stari a ne stara, rekoh nikad....
....danas neke stvari drugačije gledaju
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom