Pogledaj jedan post
Old 21.11.2007., 17:26   #6
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
1. vjerojatno se radi o odsupanju u opisu radnog mjesta u oglasu i realnog stanja. Dakle ne može netko napisati da traži tajnicu a onda od nje očekivati da bude čistaćica.
Joj daj molim te Ja sam tajnica, za ime isusovo, ako od mene šef traži da mu čistim wc, ja to bespogovorno i napravim. To mi je faking posao. Moj posao se sastoji od toga da mu udovoljavam, zaboga miloga, to tajnica i radi! Neš to radit? Odlično, ne moraš, radi nešto drugo.


Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
3. Ako u opisu posla ne piše da netko mora kuhati kavu i slično onda to i ne mora obavljati. Ali isto tako se to NE SMIJE niti tražiti od zaposlenog. Npr. ako šefica zatraži radnicu da joj izmasira stopala samim time je prekršila pravila bez obzira pristala radnica na to ili ne.
Vidi pod točkom 1.


Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
4. Spominje se navodni trošak. Dakle, vjerujem kako je OP htio reći kako taj trošak zaista nije napravljen. I u tom slučaju firma nema pravo umanjiti plaću za iznos računa.
Onda se traži ispis računa na osnovu kojeg se skida "navodni" trošak. Ali, obzirom da se to nije spomenulo, pretpostavka u mojoj glavi jest da je toj osobi to bilo šokantno, ali da trošak jest učinjen. Možda sam u krivu, govorim ono što sam vidjela više puta, a sročeno je tako da me asocira na takve ljude.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom