Pogledaj jedan post
Old 21.11.2007., 21:23   #20
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
tja tak ti je to kad radiš u mini firmici tak je normalno da moraš i veceje čistit al šta ćeš ak završiš všs ekonomiju ili tak nekaj bolje ni nemreš dobit. I ne , neznam kakva bi to firma morala bit osim možda kod gige u šupi d.o.o. di šljakeri moraju radit sve i svašta.
Gle, nemoj mi se pravit grbav.

Ono na što ja ciljam je sljedeće. Ja jesam tajnica oba partnera u tvrtki, i imam svoj mali tim kolegica, kojima sam nadređena po hijerarhiji, koja se sastoji od nekoliko tajnica ureda i jedne čistačice. I svatko radi svoj posao.

Ali! ako je osam navečer, djevojke odu u šest, ja ostajem sa šefovima, i mora se skočit u dućan jer nekog kurca usfali u uredu, a dolaze nam stranke, neću se ja sad pak pravit grbava i bit princezica koja "nije tu da ide u dućan", nego ću jebeno uzet jaknu i otić u prvi dućan koji radi u to vrijeme. Isto tako, ako ti stranka zapiša pol vecea, neću to ostavit do sutra ujutro da to očisti čistačica i to iz razloga što ćemo i ja i moj šef koristiti taj jebeni vece. Ja ne kužim u čem je vaš problem. Šta, doma ne čistite vecee? Ne kuhate kave, ne bacite smeće? I kruna će vam opast s glave ukoliko to morate napravit na poslu?

Al' sad kad bolje razmislim, kog kurca ja objašnjavam išta čovjeku koji svaka dva mjeseca na PiK-u napiše da je dao otkaz. Opet.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom