Pogledaj jedan post
Old 13.03.2007., 12:15   #10
Nisam gledao cijelu emisiju, ali čini mi se da je u jednom trenutku ona gošća dala interpretaciju po kojoj su to podudarnosti događaji kojima dajemo značenje, međutim, to je, čini mi se samo jedna od interpretacija koju je dala.

Budući da, kao što rekoh, nisam gledao emisiju u cjelini, imam par pitanja:

1- Mišak je, čini mi se, u jednom trenutku spomenuo da je pročitao neku "Knjigu reda".
Da li sam to dobro shvatio, i je li bilo govora o toj knjizi u dijelu emisije koju sam propustio?

2- Da li je onaj drugi gost, Franko Milković objasnio kako je došao do svojih numeroloških spoznaja, odnosno kako je došao do svoje specifične numerološke matrice?

3- Da li je Milković objasnio kako se slaže deterministička strana njegovog numerološkog sustava s "slobodom" koju po njemu imamo da se "frekventno sinkroniziramo" s nekim od sadržaja "polja sveznanja" (kako je to mislim nazvao) i taj sadržaj na taj način "aktualiziramo" u stvarnosti?

Jer se čini da se mora naći nešto što usklađuje determinizam njegovog numerološkog sustava sa slobodom potencijalnosti frekventnog sinkroniziranja s "poljem".
Tragač is offline  
Odgovori s citatom