Pogledaj jedan post
Old 09.08.2009., 17:01   #3
Quote:
bezsmisla kaže: Pogledaj post
Kako ti gledas na ljude ljude mislis da i oni gledaju na tebe i to se osjeti. Probaj jednom hodat cestom, sjedni na klupicu i promatraj ljude koji prolaze..promatraj ih toliko dugo dok ne skuzis da oni nemaju veze s tobom, da imaju svoje probleme i da smo mi svi manje vise slicni...kad ti to postane jasno nikad vise paranoju od ljudi neces imati...

A paranoja ko paranoja jednostavno se rjesava- sebe trebas uvjeriti da je to samo u tvojoj glavi i da ti se nista nece dogoditi- to ti je daje olaksanje-a to mozes samo postici iskustvom-iskustvom kad skuzis da ti nitko ne misli lose, isto kao sto ni ti nikom ne mislis loše. Svi smo podjednaki
je istina. Zapravo iz nekog razloga se osjećam vrlo loše, tj. paranoično dok idem vlastitom stanicom prema tramvajskoj stanici. Probleme će mi ponešto riješiti, kad položim vozački. zasad imam tek propise i još je dug put predamnom.

Najteži su mi izlasci jer tad i počnu sve negativne misli koje počnu ko blesave prolaziti kroz glavu. Teško mi je gledati u lica ljudi koja su u autu, jer uvijek mislim da imaju negativno mišljenje o meni. najgore od svega je upravo to što mi se na više mjesta desile neke gluposti, pa se zato ta moja paranoja još jače počela hraniti. Tipa, jednom sam došla u dućan s glazbenom opremom i ženska je bila izrazito negativna, dok ta njezina negativnost nije prema meni eskalirala i počela mi otvoreno govoriti da se ponašam bezobrazno, bahato, nadmeno i slično. Tak i u jednom drugom dućanu. Tad mi je paranoja počela jačati, jer imam u više nekih dućana loša iskustva. U jednom dućanu s photo opremom mi je ženska na kraju rekla puno veći račun nego sam mislila da će biti i kad sam pitala - kako, zašto, se počela derati na mene, a na to sam osobito neiumuna tako da se onda posvađam i ETO NOVO LOŠE ISKUSTVO KOJE HRANI MOJU PARANOJU.
U kratkom trenutku dok se svađam se osjećam ugodno, ali poslije me misli o tome, radi čega sam se dala posvađati ubijaju
BlueMarine is offline  
Odgovori s citatom