Pogledaj jedan post
Old 08.06.2007., 00:01   #15
hej, pozdrav! ja imam ovnolikog, 2 kile tezak,dvije godine star. voli papati svasta. sijeno obavezno, bomboncici isto (dva dnevno) i kolutici . eh, sad, vi koji se puno brinete: ne brinite! vasi zekovi nikada nece pojesti previse, da im steti! moj obozava bombone, lud, izvodi gluposti samo da ga dobije. ali, kad je sit od sijena ili neceg drugog, on ga nece pojest! da vam pamet stane. jer-njemu je dosta. priroda cini cuda.
dajem mu i voce, a banane obozava! jako je smijesan kad je jede, jer se cuje mljackanje, a i ima neke smijesne tikove od zadovoljstva i srece.

inace, zekovi se linjaju kad god je toplo, a to znaci i ljeti, ali i zimi, zbog grijanja u stanu. u prosjeku, svaka 2 mjeseca linja.
sve u svemu, svakako posjetite www.zecovi.net. ja sam tamo svasta naucila.

inace, imam i pitanje: mom je gajba nekak mala postala (otprilike je metar sa pola metra), dosta je on i vani, ali opet je puno i u gajbi. otprilike pola vremena slobodan, pola ne. ja bi mu rado kupila novu, vecu. medutim to kosta. ovu sam kupila u pet centru, i kostala je 150 kn. ako netko zna gdje se moze kupiti malo veca gajba i za koje novce?
__________________
Svi bi se vratili prirodi, ali nitko ne bi išao pjesice.
pikola is offline