Pogledaj jedan post
Old 10.08.2011., 20:28   #78
Quote:
smislenikrug kaže: Pogledaj post
Ono što ste Vi pročitali na Crossfit.com jest popis Level 2 trener u svijetu te Vas molim ukoliko imate bilo kakvih pitanja o mojoj kvalifikacijama da to ne objavljujete javno na forumu. A diploma potpisana od Greg Glassmana na mom zidu govori da sam: " Tomislav Jurak, who has fulfilled the requirements and completed the prescribet courese of study of CrossFit Foundational movements and methodology grants the distinction of CrossFit Level 1 Trainer"

I dalje ću se potpisat s Tomislav Jurak CF L1 trainer
Tomislave,

I dalje s poštovanjem prelazim na "ti" radi lakše komunikacije. Do sada kako se krećem u sportskim krugovima, najviše me živciraju neki od školovanih profesora i trenera....nije tvoj slučaj. Iz razloga, što za njih, tko nije završio fakulete nema pojma o treningu i sustavu treninga. Naravno svaka čast izuzetcima. ## Dobro sada sam sam sebe ulovio da sudim po pojedincima, na tome se ispričavam## Pogotovo kada je slučaj Crossfita ili drugih kvazi buildera školovanih, a da ne pričam o trenerima momčadskih sportova.
Tako da, mislim da je tvoj potpis "Tomislav Jurak CF L1 trainer" u tome stilu.
Ako nije moje najdublje isprike.... I to sigurno više neću kometirati.

Nego, ... treniraš Crossfit ili ti je to samo u vidu edukacije, odnosno jedan segment treninga??
MilkoTron is offline  
Odgovori s citatom