Pogledaj jedan post
Old 02.08.2012., 11:01   #64
Moj sad ima 5 i pol godina i kadkad ga ostavim samog doma na pol sata.sat dok odem u ducan...ostavim ga jer ne zeli ici sa nama,njemu je to dosadno tak...Al on je jako odgovorno dijete i zna sta smije i sta nesmije radit...obavezno ostavim mobitel njegov da nas nazove ako treba nesto...da nije takav kakav je nebi ga ostavljala nikad...on gleda crtice ili se igra...zna si sam napravit sendvic ako je gladan....
Sad gledajuci ovu svoju curicu od 19 mj mislim da nju nebi ostavila samu jer je zvrkasta i sva vrazija...samo gleda dice napravit kakvu glupost i za nju nema prepreka...
Sve to ovisi od djeteta do djeteta...poznas svoje dijete i znas sta moze a sta ne...nesto sumnjam da ce i ona bit takva,al ko zna...Imam frendicu ciji je malac pol god stariji od mog i ona kaze da ona nebi ovog ostavila samog nikako jer taj bi kroz prozor skocio...tak da to sve ovisi o djetetu
mene su u drugom razredu stavljali u dnevni boravak...ja sam redovno bjezala doma koja je od skole bila 5 km udaljena ili bi otisla mami na posao u centar grada...mrzila sam bit u tom boravku...zivila sam tad u vecem gradu...u trcem razredu su me prebacili u blizu skolu i od onda sam ostajala sama...al ja sam bila zvrkasta i vrazija ko i moja cura sada
Tak da znam da ova nece ostajat sama jos dugo,dugo....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom