Pogledaj jedan post
Old 17.08.2014., 19:43   #3716
Eto mene na visu... do nekih plaža treba autom i vozi se makadamom, a ja srećom imam 4x4 pa rekoh ajd da i to vidim.
Rezultat je odlomljeni štitnik rezervoara. Nisam nigdje lupio, otpalo tj otrgnulo se od vibracija. Jebem ti ovakav auto, još jedna off road avantura i raspast će se.
Evo slike:
https://db.tt/lsq49VeB

Još jedna stvar mi neda mira... auto je 2.0 dci i ima onaj famozni dpf filter. Mjesec dana prije godišnjeg mi se u vožnji upalila lampica. Srećom bi sam pored autoputa pa sam se ko majmun vozio nebi li se ugasila (naravno, napravio sam 50 nepotrebnih kilometara jer autocesta nije u smjeru moje kuće) . I ugasila se nakon 30 minuta vožnje u 5. na jedno 2.500 okretaja. Okrenuo sam se i nazad doma. Da se kojim slučajem nije ugasila auto bi nakon ponovnog paljenja ušao u safe mode upalila bi se lampica check engine. Nakon toga turbina više ne radi, auto ne vuče i mislim da se brzina ograniči na 100. Užas jedan desilo mi je jednom. Ne gine vam odlazak u servis gdje će vam napravit regeneraciju (normalnu, u vožnji ako ste si dobri sa vlasnikom servisa, ili prisilnu regeneraciju kod koje je potrebna izmjena ulja i filtera). U svim servisima po defaultu rade ovu prisilnu jerbo zarade na ulju i izmjeni (šupci). Prije par dana na putu do Splita sam ga dobro ispuhao. Na visu su uske i kratke ceste i ako mi se upali dpf lampica nemam gdje ispuhat auto (proizvođač veli da moram na autocestu sto bi značilo da moram brzo na trajekt, nesmijem gasit auto i fino na autocestu prema Šibeniku ili Zadru). Na visu se većinu vremena se vozim u 2. ili 3. Safe mode mi ne gine ako se ovo govno začepi...

Jebem ti nissana, jebem ti dpf.

Zadnje uređivanje Andrey_81 : 17.08.2014. at 20:13.
Andrey_81 is offline  
Odgovori s citatom