Pogledaj jedan post
Old 06.02.2006., 16:15   #17
Quote:
impoSIBILA kaže:
tako na redovnom gin prekledu mi se pokaže cin ll zbog kojeg ja odem u bolnicu pa nalazi kažu da je cin l a nakon dva tjedna bez terapije nema nikakvih cinova!

tako da sam odlučila da idem doktoru samo ako mi prijeti neposredna opasnost po život!

znate li uostalom gdije ćete najprije pokupiti te cinove? na gin stolu! i to je dokazano po ženama koje su vodile uredan spolni život vode računa o svojoj higijeni i zdravlju da nakon 2 gin pregleda dobiju cin vezan uz hpv ili ovo drugo!
Ovo što si napisala, osim što je u globalu hrpa gluposti, je uz to i izrazito neodgovorno i potencijalno jako opasno! Jer implicira što? Da bi nam bilo bolje da što rjeđe odlazimo na preglede?! Znaš li ti da redovita (jednom godišnje) PAPA kontrola smanjuje rizik umiranja od raka vrata maternice za 90%?! I da je pojava istog u konstantnom opadanju otkad se pojavila svijest o važnosti Papa testa. U tom svjetlu je u najmanju ruku blesavo davati ovakve neinformirane 'savjete'

Kamo sreće da i za ostale vrste karcinoma imamo na raspolaganju ovako jednostavne i sigurne načine obrane!

Što se, pak, tiče tvog nestanka CINa, nisu tebe ništa doktori zeznuli već je došlo do njegovog spontanog povlačenja! Drugim riječima, imaš više sreće nego pameti
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline