Pogledaj jedan post
Old 02.05.2011., 19:35   #12
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Evo i mene.

Vidim da ste prekrasno započele ovu temu. Luna moram ti priznati da su mi tvoji postovi prekrasni, uvijek si tako topla, znaš što treba napisati.

Ljudi moji, moram vam se pohvaliti, izabrali su me za jednu od onih edukacija što sam vam bila spominjala.

megyy
ja mislim da je najvažnije izbjegavati u najvećoj mogućoj mjeri stres jer je on glavi pokretaš pogoršanja. Ne možemo uvijek ga baš izbjeći ali ga možemo svesti na najmanju moguću mjeru.
Draga nasa Leeloo, mila nasa devojcice, cestitam od srca!!!

Zasluzila si, vrednice nasa!!!

Ovo si lepo rekla Megyy, mislim da su moji redovi gore, koje sam napisla , u vezi sa stresom, jer vidim da ga ima manje, mnogo manje u mom zivotu, od kad gledam na sve iz neke druge perspektive.

Poljupci i pandin zagrljaj

Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ljudi moji imam jedno pitanjce, jel se kod lupusa smije piti ibuprofen?

Sada gledam reklamu na tv-u i reklamiraju Fidiprofen šumeće tablete koje brzo djeluju i čiji je glavni sastojak ibuprofen. Sad čitam na netu upute od tog lijeka i vidim da piše da se ne smije piti kod lupusa pa mi nije ništa jasno.
Tacno tako, velika nedoumica, u njegovoj deklaraciji stoji da se ne pije kod lupusa, a opet sam vise puta nailazila na netu , po nekim novim istrazivanjima, da se moze koristiti, pa se cak i daje kod protivupalnih procesa.
Sve mi to lici na ono-jedne godine -soja zdrava-udri po soji-posle par godina-odejdnom , neko istazivanje kaze-ni slucajno itd.
Evo, juce nabasam-najnovija istrazivanja pokazala da crveno meso nije uopste toliko stetno, dapace!
Ako zelite vise o tome , samo izguglajte, videcete

Pa sad, budi pametan

Zadnje uređivanje leeloo27 : 02.05.2011. at 19:41. Reason: spajanje postova
iva64 is offline