Pogledaj jedan post
Old 22.03.2007., 14:18   #9
Moja je na cici, eventualno joj muz da adaptirano jednom- dvaput u dva tjedna kada bas moram nekamo ici ili mi dodje kriza pa moram odspavati i gotovo, a nisam na vrijeme izdojila recimo. Mi smo najrasipniji starci na svijetu jer se vrecica baca dva tjedna nakon kaj ju otvoris i uglavnom bacam pune vrecice adaptiranog, a jedna kutija s dvije vrecice kosta 11 eura, ali kaj sad...

Moja se bacaka, kad je bila mala cijeli bozji dan i noc bi visila na cici, sada kada nece, nece i tocka! Zna mi se desiti da cendra, gnjavi, vidim da bi papala, ali kada dam dudu ljuti se na nju (ili joj curi prejako, ili je ona prelijena za vuc), onda ju pustim na miru pa pokusam ponovo za 15-20 minuta, nekada i po 3-4 puta zaredom, na kraju cica bez po frke.

Dohranu bum pocela uvodit s navrsenih 6 mjeseci.
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom