Pogledaj jedan post
Old 25.09.2012., 21:11   #14
Thumbs up

hvala najljepsa svima na odgovorima, nikako vremena napisati nesto novo

@yakuzza razmisljao sam o tome, nadam se da nije to, stojim cvrsto s obje noge na zemlji, ne lebdim i ne radim neke nerazumne poteze

@tigrić gabriel jako mi je drago da te je razveselila moja priča

@Itto samo ti tumači, ja nisam toliko duboko u svemu tome pa moram priznati da ne razumijem puno od toga što si mi napisao :-) ali isto se nadam tome što kažeš, ako i intenzitet opadne nadam se da će nešto od toga ostati

@Astralica doživjela si nešto slično pa se smiješ ha ? :-)

@yeeeah hvala ti puno. sviđa mi se ta tablica, bilo bi dobro kad bi čovječanstvo skočilo na vrh, koji bi to bio preokret u civilizacijskoj tekovini

@GameDeveloper nadam se spoznati barem dijelić Boga,jer nekako ga vidim ipak odvojenog od sebe, ja jesam i moje ja je vječno ali Bog je nešto neopisivo, vječna svjetlost koju osjetim i ali je jako daleko od mene.

@bakunjin hvala, drago mi je da ti se sviđa

@pronađena hej pronađena :-) teško je definirati tu ljubav, zaljubljenost. možda je to kriva riječ uopće, nisam siguran. Sigurno nije ona narcistička zaokupljenost sobom, gledanje u ogledalo i slično. Dapače, niti se ne gledam u ogledalo, gledam samo u svoje ja, u svoju dušu. Izrazio sam te osjećaje jer zaista cijeli život sam proveo stideći se samog sebe, svoga tijela, karaktera, svega, i uvijek sam se osjećao manje vrijedan, bezvrijedan. Zato kažem da sam se zaljubio u sebe, zapravo mislim da sam očaran svojim svevremenskim i beskonačnim ja, ali sada i na svoje tijelo gledam drugačije. Imam više samopouzdanja, gledam ljude u oči dok im pričam, ne bojim se reći što mislim i prihvaćam se u potpunosti. Ja sam ja.
eternalme is offline  
Odgovori s citatom