Tema: Češka
Pogledaj jedan post
Old 28.10.2009., 23:48   #16
mariocactae.....mislim ja ionako nemam pristup menzi jer studiram na privatnom sveucillistu(mogu ic u menzu al me izadje skuplje nego studente sa drzavnih sveucilista)....imam prijateljicu na drazvnom sveuclistu i nju izadje jedan obrok oko te cijene sto si reko al ako usporedis za zagrebackom menzom....u zg se mogu ubit od hrane za 10 kuna(dobijes 2 tanjura hrane),dok tu za 2 eura dobijes samo tanjur hrane bez juhe i salate....(barem sam tako cuo)

gle sto se tice zivota nemogu ti tocno rec jer ja sam tek ovdje mjesec i pol...al troskovi naravno ovise o osobi.....al npr. hrana ti je u ducanima dosta jeftinija nego u hrv. te cuga u kaficima isto....(mislim kao u svakom velikom gradu imas i jeftinija i skuplja mjesta)

stvarno bi bilo glupo od mene da ti kazem sad kolko ti je potrebno za zivot...sve ovisi o tebi,ako neces ic po bordelima ustedjet ces pare hehe a i ako ces studirat na drzavnom sveucilistu moci ces u menze ic te mozda dobijes studentski dom koji je jeftiniji....

evo po mojoj procjeni,al nemoj me uzimat za rijec ti je dovoljno 300,400eura bez stana za zivot(iako je i to previse po meni),al gle u pragu posla uvijek ima....tako da ako si kratak nije ti problem nac neki part time job

a sta mislis ic studirat....jel to mislis ic na razmjenu preko erasmusa ili?pozzzz
ico rotterdam is offline  
Odgovori s citatom