Pogledaj jedan post
Old 23.01.2012., 03:44   #6
Mislim prije 3-4 godine sam imala nekakvu grdu gnojnu anginu za koju mi je doktor suknuo sumamed ako se dobro sjecam,
ali uz to mi se je razvio i grdi kasalj koji me je mucio jace dobrih 3 mjeseca da bi mi doktor rekao da mi se razvio astmaticni bronhitis.
Skripalo mi je dosta dugo nakon te dijagnoze iako se kasalj smanjio i prakticki povukao osim tog sugavog skripanja kod napora i ponekad po noci. Ali, kako sam pocela ubacivati ulje crnog kima povremeno kao supplement i te sto sam ga redovitije uzimala to se je cini mi se zadnjih godinu dana povuklo, nemoj me uzimati za rijec za vremenski interval, ali tu negdje...
Uglavnom netko je tu na forumu stavio link na dokazane medicinske studije da ako godinu dana pijes 3 grama dnevno da se uglavnom rjesavas alergija,meni se cini da djeluje iako nije da sam konstantno to cudo uzimala...
Danas sam se cak sjetila 2x ga uzeti...
Nije brzi lijek, ali djeluje mozda na duge staze....
I kako mi je nekad presuh zrak u spavacoj ujutro me zna jako boliti grlo, ali uglavnom grgljanjem nigellom sativom te eventualno kojim spricom propolisa te pijenjem toplog caja se to brzo povuce....
chani is offline  
Odgovori s citatom