Pogledaj jedan post
Old 02.06.2008., 13:24   #4
Pozdrav,

Obje u većini slučajeva izgledaju jednako - jedna ravna crna ploča, ali je princip rada vrlo različit.
Staklokeramička ima električne grijače kao i obični štednjak. Kako ovi nisu izbočeni, a ploča je glatka, lonac se neće prevrnuti i puno lakše je stvar očistiti kad se nešto prolije i zagori.
Indukciona ploča nema grijače, nego magnetskom indukcijom stvara struju u dnu lonca, što ga zagrijava. Osobine ploče su iste kao staklokeramičke.

Prednosti indukcione:
1) Nekoliko puta brže zagrijava sadržaj lonca, npr. skoro jednako brzo zakipi vodu u loncu kao i kuhalo za vodu iste snage. Dakle, štedi vrijeme i struju.
2) Štednjak može regulirati temperaturu i vrijeme kuhanja (a ne samo snagu kao kod ostalih štednjaka), što je jako, jako dobra osobina. Npr. biraš vrstu pripremanja hrane (pečenje, kuhanje, prženje s miješanjem i sl).
Kad se isključi, štednjak više ne grije, a kako ploča akumulira vrlo malo topline, možeš jelo ostaviti na štednjaku (kao na plinskom štednjaku).
3) Za većinu lonaca, samo je dno lonca vruće, stijenke nisu toplije od hrane u loncu, tako da se hrana ne prima na stijenke.
4) Ploču štednjaka zagrijava samo lonac, tako da nije jako vruća i brzo se ohladi kad makneš lonac. Također, sama se isključi kad makneš lonac i ne uključi se ako lonca nema.

Nedostaci indukcione:
1) Moraš koristiti samo lonce prikladne za indukcioni štednjak, a to su željezni, emajlirani, aluminijski ali samo oni koji imaju dno za indukciju (Zepter to nije, ali oni profesionalni 100-200 kn iz Metroa jesu). Stakleni, naravno, ne. Teško je naći teflon tavu za indukciju koja radi. Kupio sam dvije koje navodno jesu za indukciju u Merkuru, ali ipak ne rade dobro na mom jeftinom kineskom indukcionom rešou, isto kupljenom u Merkuru.
Neprikladni lonci jednostavno ne rade ili slabo griju, što štednjak detektira i upozori te.
2) Moje iskustvo: tave s tankim dnom nisu prikladne, čak i ako rade s na indukcionoj: jednostavno se prebrzo zagriju, prije nego moj rešo detektira da je zagrijana, i jelo zagori. Premda ja ne mogu ispeći jaje na oko na svom jeftinom rešou u tavi, ne znači da taj problem postoji na skupom štednjaku.
3) Da, jako su skupi, barem za sada (bar 4 puta skuplje od staklokeramičkih)
Spomenuti indukcioni rešo je koštao u Merkuru 400kn.

Nemam iskustvo s Gorenje štednjacima, samo s perilicama i sušilicama, a što se njih tiče, rijetko se kvare i puno servisa postoji.

Nadam se da sam nekome pomogao.
Ako netko ima kakva iskustva s pravim indukcionim pločama, molim ga da se javi ovdje.

Zoran
Zoran4AFC is offline  
Odgovori s citatom