Pogledaj jedan post
Old 01.07.2010., 09:52   #8
Quote:
Miro mp4 kaže: Pogledaj post
Na žalost nemam ali ovako u nasicama kažu beba ima malu glavicu brzo uputnica pa za Osijek nakon visesatnog mrcvarenja kažu mi da beba "definitivno" ima manj glavicu i vjerojatno rascjep te da bi trebali još koje mišljenje jer oni nisu sigurni!!!7.7naruceni smo u Zagrebu u vili poliklinici pa me zanima sto mogu očekivati.svi spominju malu glavu ali nitko ne govori sto to ustvari znaci toga me najviše strah
ja sam u obitelji imala slucaj da je curica imala malu glavu, al beba stvarno imam manju glavicu od prosjeka, a i seka je njena imala isto manju glavu...
dosta toga se jos moze promjeniti,meni se iz tjedana u tjedan mjenjale mjere, pa je jednom bila glavica premala, pa prekratka nogica, na kraju zastoj u rastu i roden muskarac sa 3140 i 48 sa 38+1.
jedino sto je malo zabrinjavajuce je rascjep, al ja se ne bi bas toga drzala do pregleda u vili. njima svaka cast, neizmjerno su strucni i ljubazni i mislim da trebate tamo pricekati pregled pa tek onda vidjeti o cemu se radi. a kod kojeg doktora ste naruceni?
__________________
Picekica 6.7.08. i Picek 26.10.09.
Picek21 is offline  
Odgovori s citatom