Pogledaj jedan post
Old 14.01.2011., 14:06   #9
Quote:
shicki kaže: Pogledaj post
Inače sam po prirodi temperamentna, ne dam se zajebavati, i mrzim, mrzim mrzimkad me netko gleda kao komad mesa i kad se tako ponaša, onda sam u stanju :2up: ,ukratko učiniti im svašta
Čak i prema odresku treba imati neke manire, pogotovo ako odrezak priča par jezika.

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
najiritantnija su mi ta djeca, klinci tinejdjeri koji krenu onak dosaptavati medjusobno i komentirati sise i guzice jer tek otrkivaju sta je to

i onda su si uzasno smijesni i duhoviti i gledaju te i smijulje se
isus krist najradje bi im kupila pet playboya pa nek se educiraju tamo, a ne da maltretiraju ljude po cesti
Tu smo podbacili mi kao društvo, ne možemo očekivati razumno ponašanje od mutirajućoprištavih balavaca, koji su s jedne strane silovani vjeronaukom a s druge ih se bombardira cicama. Da svatko od njih ima pravo i obavezu znati kako izgleda ženski spolni organ, te da ga na redovnoj bazi može cjelivati, svoju silnu energiju bi mogli usmjeriti u nešto drugo, poput pomaganja bakicama preko ceste, podizanju novih vinograda i kvantnoj fizici. A ne bi bilo niti nereda na stadionima.

Eto, časne sestre ne rade ništa. Prekvalificirajmo ih u nečasne, vjeronauk u spolni odgoj, i dobiti ćemo jednu normalniju generaciju.

Quote:
shicki kaže: Pogledaj post
i tako dalje da ne nabrajam, ova manja i mršavija toliko se naljutila,nešto ju je obuzelo, pojurila prema tipu srušila ga i počela šaketati, nos mu slomila i usnicu raskrvarila,
Awwww! Ja sam zaljubljen.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline