Pogledaj jedan post
Old 11.02.2011., 14:44   #9
Quote:
sponzorusa kaže: Pogledaj post
1. Do koje mjere dopuštate da vam dečko/muž plaća večere, odjeću/obuću, putovanja i sl.?
2. Imate li kakav međusobni financijski dogovor?
3. Osjećate li se dužnim da mu na isti način uzvratite nakon što on vama plati večeru/odjeću/obuću/putovanje ili nešto peto?
4. Po svom shvaćanju definiraj pojam "sponzoruša".

1. krećem se još uvijek u studentskim krugovima - nit imam bogate dečke, niti sam bogata, prema tome - nikakva odjeća, obuća, fensi večere. sve plaćam sama ili se dijele troškovi naručivanja pizze, svak plati svoje u birtiji, odnosno ajde ponekad pustim liku da plati u birtiji piće ako baš inzistira jer znam da je to kakti važno za ego

2. ne, svakom njegovo. čak i dok sam živjela s likom, dijelili smo režije napola jer je svatko imao svoje prihode, hrana nije bila toliko strogo podijeljena, al trudili smo se nivelirat. da seremo novce, možda bi bilo drugačije

3. ne bih stvarno nikad dopustila da mi lik plaća putovanja i odjeću i obuću, zaista ne, odurno mi je i osjećala bih se dužnom što stvarno ne želim osjećat prema nekom liku zbog pizdarija poput novih cipela, smatram to dnom dna ženskog postojanja.

4. pogledaj pod 3
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom