Pogledaj jedan post
Old 07.11.2011., 00:15   #42
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Odgovorit ću na drski post . Pripisat ću to tome , da si vjerojatno mlad i da ti je pun .urac više istih trakavica i laži od kvazi političara . Slažem se da je hdz-e i veći dio hsp - a , te drugi hdz-e iliti sdp , sa velikom većinom RH stranaka i zastupnika - KRIMINAL i debilana . No ...

Tebe zaboli kurac za optužnicu , no ima desetke tisuća ljudi pogođenih ratom , kojih ne boli zbog toga , već što obrijani četnici ponovno siluju svoje žrtve .

Optužnica je izuzetno bitna i sa povijesnog aspekta , a ti imaš hrpe tema u kojima češ pokušati opisati svoje nezadovoljstvo .
Slažem se sa hrpom toga što si napisao , no krivo si i na krive krenuo ... I sam radim , pa neradim , za bijednu crkavicu , a štaš kad nemamo veze . No , to me ne čini manje čovjekom i da moram pljuvati po necemu Svetom .

Neće ti nitko lažiranjem i sa ovim garniturama komunističkih i post komunističkih političara , dati da živiš dalje od dužničkog ropstva , jer su sada ti bivši komunisti "vrli" kapitalisti . I u svakom sistemu se snađu kako vitar puše . Za sve one koji su ti omogučili da i danas , jučer , sutra , pišeš i udišeš zrak , a ne da nas većina gledatravu odozdo , malo poštovanja !

I nađi si život bez preskakanja istine , jer tako nećeš doživjeti uspješan život i u poslovnom i moralnom smislu . Tko god da jesi .
Pišemo o našim ne tako davno , izgubljenim mladostima i prijateljima , rođacima , njihovim životima što ih prekinuše srpski smradovi - http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...gsJRHQ&cad=rja




Svi vi imate pravo na svoje mišljenje , no ne i na skakutanje na krivoj temi , off ste jako , imate hrpe tema o svemu što vas muci .

Kaži svim ovim žrtvama da neće nikada makar samo spomenuti , a kamoli biti procesuirani njihovi krvnici i mučke srpske ubojice . Pišam se i na sve stranke , koje su malo ili nimalo radile na dignitetu domovinskog rata i žrtava .

A posebno na sve one koji su potkradali RH i još to rade .

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...-MPiqA&cad=rja

Svi ovi lopovi kvazi Hrvatska "gospoda" , liječnici i nadri veličine, elita , pa i vas dvojica , namjerno ili ne , došli ste na ovu temu , znate sami zašto i pljunuli na sve žrtve .

Stvarno si nađite zrnce života drski pljuvači .
hm, u biti, ispričavam se na svom postu. nije mi bila namjena pljuvat na žrtve i rat, nego na jeftino politiziranje takve teme od strane forumskih desničara.
frustriran sam činjenicom da lopovske stranke čiji članovi vise po optuženičkim klupama, koji su opljačkali ovu državu i koji su, dok se odvijao taj rat i dok su ljudi ginuli, sjedili na svojim foteljama i bogatili se, sada uspiju sa tako jeftinim govorima pridobit te iste žrtve da im vjeruju i da im daju glas na izborima.

A sve pod idejom da jedino sadašnja Vlada može utjecat na Srbiju i međunarodnu pravdu. Eto, to me iznerviralo.

Još jedan put, ispričavam se ako sam koga uvrijedio.
__________________
Steklovata - Novi god
mr. torture is offline  
Odgovori s citatom