Pogledaj jedan post
Old 05.03.2004., 10:31   #1
Diners Club kartica - iskustva

Danas kad sam dobio račun, doslovno sam popizdio. Ali da krenemo redom. Prije par godina, aktiviram ja VIPme roaming preko trajnog naloga Diners cluba, i pošto je Diners dobio moj broj mobitela, redovito mi šalju reklamne poruke. Kad ih ja nazovem na info telefon i u čudu ih pitam "zašto"? - odgovaraju - "ako ne želite primati obavjesti putem sms-a, molimo, pismeno nas obavjestite". Ma zamisli, oni mene siluju sa svojim idiotskim porukama, a ja moram moliti da prestanu.
E to je još nekako podnošljivo, ali jednom sam se registrirao na njihov online servis za provjeravanje stanja računa i sve je bilo ok dok nije prije koji mjesec došla na moju adresu famozna "E-card" za kupnju preko interneta. Ne moram napominjati da nisam tražio tu karticu. Naime, automatizmom svakom online korisniku šalju E-card. i još su napisali da ako je želim koristiti da moram naručiti čitač i CD s programskim paketom, a sve to za nekih 200-250 kuna. Ja sam samo odmahnuo rukom, jer već posjedujem čitače od PBZ-a i Amexa.
I tako danas dođe račun sa stavkom "Članarina za E-card - 50,00 kn"
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

I opet ja zovem famozni info telefon, da bi mi ljubazna gospođa rekla, da ako ne želim koristiti E-card, da je vratim i da ih "pismeno obavjestim" o svojoj odluci. Onda ja kažem: "pa nikad nisam ni izrazio volju da koristim E-card, pa ste je bez pitanja poslali - po automatizmu , i onda po tom istom automatizmu naplatili 50,00 kn". S druge strane šutnja, a ja kažem njoj da neću samo polsati natrag E-card, nego i Osnovnu i Business karticu.

Ima li koji odvjetnik koji bi se želio zajebavat s tužbom protiv Dinersa i onoe stare ojebine Žarka Kraljevića? Ja financiram.

I to nije sve. Postoji još jedan razlog za tužbu.
Naime, za kašnjenje plaćanja, Diners zaračunava zateznu kamatu od 20%, a svime je jesno da je zakonom dopuštena 18%, dok za svoja kašnjenja u plaćanju (imam trgovinu koja prima Diners), ne plaćaju kamate koje im zaračunam.
Moonlight Cat is offline  
Odgovori s citatom