Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 15:51   #67
Quote:
MrDeadpool kaže: Pogledaj post
Žao mi je što te moram razočarati, ali problem nije nastao u emocionalnoj nezrelosti koju bi mi ti rado pridodala, već je nastao radi toga što ti, u svom izigravanju žrtve, ne shvaćaš da ja nisam uopće komentirao nekakvo zlostavljanje, već sam se držao teme i prijevare. Zlostavljanje mi je sasvim nebitno za temu i uopće nisam komentirao što je "veća stvar", to postoji samo u tvojoj glavi. Apsolutno stoji i slažem se da je tvoja pogreška što si bila nesposobna na vrijeme završiti vezu i izbjeći prijevaru upuštajući se u aferu s drugim, a to si evo i sama priznala.



Sve što sam rekao je da ispravno prvo završiti jednu vezu, prije nego se započne s drugom... a ti grizeš i napadaš, vrišteći "ja sam žrtva nasilja, ja sam žrtva nasilja", bez da sam se ja uopće ovrnuo na to. Nasilje nisi morala niti si trebala trpiti, ali nisi morala ni trebala varati i moj komentar se odnosi upravo na to.


to je kontekst situacije za koji sam pretpostavila da te zanima kad si dosao kvotat moje "on manipulator a ja naivna". i kontekst je bitan za razumijevanje apsolutno svega na svijetu ne samo ljudskih odnosa. ti samo potvrdjujes sto ja pricam o tebi ali ti to ne mozes uvidjeti lol. its ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom