Pogledaj jedan post
Old 30.01.2012., 20:32   #148
Ne znam jesam li na pravom mjestu- gdje god dođem nitko mi ne zna reći... ima 6 godina da tražim građevinsku dozvolu-odnosno rješenje o uvjetima gradnje (kuća manja od 400m2), gradimo na selu- građevinska zona gdje cesta uopće nije bila ucrtana, parcela do moje nije bila ucrtana kako treba te vodovodna mreža za koju čekam da se potpiše ugovor o gradnji već godinu dana a bez toga ne mogu dobiti suglasnost od vodovoda da mi se napokon uruči rješenje o uvjetima gradnje. No, 2009. godine počela sam graditi bez dozvole digla podrum i kat- veća kvadratura od dozvoljene i prije mjesec dana visoko potkrovlje. Kuća mi nema zatvore (prozore i vrata) te samim time mi referentica nije mogla izdati rješenje o izvedenom stanju jer kuća nema struju i vodu- nije useljiva). Na orto-foto snimci je moja kuća vidljiva i zanima me hoće li meni doći poziv za legalizaciju-tj. hoću li je ja moći legalizirati iako na dan 21.6.11. moja kuća nije bila useljiva ali je veći dio grubih građevinskih radova bio obavljen? U međuvremenu sam kupila još 2 čestice zemljišta oko kuće tako da mi sad izgrađenost terena iznosi 28%, ali još nisam spajala parcele. referentica mi je savjetovala da nastavim s rješenjem o uvjetima gradnje, ali da ju legalizirati neću moći dok se zakoni ne izmjene. UNAPRIJED HVALA!!!!
kilimanju3 is offline  
Odgovori s citatom