Pogledaj jedan post
Old 05.12.2003., 08:49   #17
Quote:
lahor kaže:
Ali, nije samo u tom problem. Oni rjese problem na kratke staze, a dvojbeno je pri tome je li cine vise stete nego koristi. To sto ti je ta osoba dala vjezbe na nekom papiru nikako ne znaci da ces ti te vjezbe raditi na ispravan nacin. Prvih par puta mora te voditi strucna osoba, a tek onda mozes to raditi kod kuce. A, kao sto si rekla, ti ih nisi niti radila. A vjezbe su upravo ono sto je najbitnije da ti se koliko-toliko rijesi problem bolova u vratu.
Sad si me sjetila. Idjadoh onomad kod jednog amera. Nisam siguran kolko je dobar (ne uljeva mi tolko povjerenja) ali tip koji vodi firmu se stvarno trudio svima kod prvih tretmana pokazat vjezbe, dat materijale i stalno inzistirat na tome da sam zahvat bez vjezbi i ema smisla posto tijelo vrati natrag stvari u iskrivljenu poziciju na kuju se naviklo. A i kiro. ne bi trebao forsirano to namjestat nego lagano svaki put alo vise gurnut prema ispravnoj oziciji sto bi u kombinaciji sa vjezbama (koje aglasava kao vaznijima od samog tretmana) trebalo dovest u neko optimalno stanje nakon dosta rada.
Naravno kad je prosla p...ja koja me uvatila zaboravio ja sve vjezbe
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom