Tema: Mijastenija
Pogledaj jedan post
Old 26.01.2012., 09:57   #902
Kaj se tiče te biorezonantne terapije ja ne znam na koju foru bi ona nama mogla pomoći,jer ako je to nekaj slično bioenergiji ili nečem drugom sl.tome to nemre pomoč bar nama.e sada zakaj ja sam bil na bioenergiji jako puno kod puno ljudi te kod nekih privatnika kaj liječi sa granulama pa sa gljivama pa sa čajevima itd nitko od njih mi nije ni malo mogel pomoči,jedino je ovaj sa bio energijom tek mi malo pomogel ali kak,došel sam tam ja sam primil njegovu energiju osjetiš da ti je tijelo svježije oči ok gutanje smijanje itd.da ne nabrajam baš ono ko novi ko da ti nije ništa ali to več počinje popuštati nakon 10 min.a nekad i prije,išel sam dva puta dnevno u razmaku od 2 sata i dva puta tjedno tako mj.dana,nakon toga nije bilo pomaka na bolje a ni na gore.Na kraju je on rakel da je moj organizam prejak da primi energiju koju mi on da te da ju odbacuje,al mi je rekel nakon tjedan dana da sumnja da mi može pomoći al ja i moj tata smo rekli da bumo vidli kak bude.Ista stvar je bila i sa drugima.al ljudi sa kojima sam tam bil njima je bilo odlično a razne tegobe su imali od kičme do gastritisa do multiple skleroze distrofije bolova u tijelu itd.svarno je njima pomogel uvelike.

Pa sad ja vas pitam kak bi to nama moglo pomoći kad je ta naša bolest mehanička te naše tijelo proizvodi do 60%više antitijela nego kod običnog zdravog čovjeka,kak bi on to mogel nama odstraniti kad se naš organizambori sam protiv sebe,to je kao da sam sebe tučeš a pobjednika nema ne kužim.Ja sam išel probat a to je bilo prije par godina ka dnisu ni znali kaj mi je tak da ja ne znam ja mislim da nama mijasteničarima to špomoč nemre,psihički ti pomogne jako,al ovak ne vjerujem ni malo.
vi kak kod hočete možete probat ja znam da je teško al zakaj se ne bi vidlo pa ak bu pomoglo bar malo vama kaj vam je tak teško neka bu bolje vam.Puno sam toga doživjel kad sam išel svima njima ali sam išel probat nikad se ne zna jel bu ok il ne bu,i dijete i zdrava hrana i injekcije ma ima puno toga kaj sam ja primil u svoj organizam,e al sam ostal normalan-mala šala.
probajte pa budete vidli kaj bude,ja se nadam da vam bu bolje,al bitno je vjerovati da bu bolje ili danas il sutra ni bitno samo vjerujte i budite jaki ko i ja,a svi smo tu da si pomognemo i dijelimo iskustva i mišljenja,a to nam puno znači,ak imate kakva pitanja u svezi toga recite rado vam odgovorim.
darijomeko is offline  
Odgovori s citatom