Tema: Vodenjak
Pogledaj jedan post
Old 11.11.2017., 01:22   #3678
Dragi vodenjaci, trebam savjet.. Upoznala sam vodenjaka sa kojim sam nevjerovatno kliknula, i mentalno i fizicki. I bilo je obostrano. Dugo smo se dopisivali, neko vrijeme izlazili i on se povukao... ja sam htjela vezu, on se nije mogao/htio vezati, trebala mu je njegova sloboda. Zahladili smo odnos na neko vrijeme da bi se spletom okolnosti poceli sretati, cuti...i sad smo u nekoj toliko nedefinisanoj relaciji gdje se cujemo svakih nekoliko dana, vidimo isto tako. Hemija je i dalje ogromna. Dosta smo se zblizili na prijateljskoj razini, uvijek naglasava koliko me razlikuje od ostalih cura, da sam ja njegova, povjerava mi se i sl. ali dalje od toga ne ide. Kad ja iniciram nesto, ili kad se intenzivira komunikacija, vrlo cesto se povuce na par dana.
Ja sam rak, i znam da to nije pozeljna kombinacija, ali ne bih se ni nazvala tipicnom racicom -dom, porodica, osjecaji i sl. Osjecajna jesam, ali ga ne gusim, ne smaram, ne pokusavam mu oduzeti slobodu, i vidim da sve dok je on ima, uvijek je tu i za mene. Kako mu pristupiti u ovoj situaciji? Znam da od razgovora "hajmo pricati o nama" nema nista. Vidim i znam da mu je stalo, a ne zelim da ga otjeram pokusavajuci definisati nas odnos. Stvarno ste vi vodenjaci specificni i neodoljivi
ZetaJones is offline  
Odgovori s citatom