Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 22:22   #117
**. No 1 Dolaze doktoru mlada zgodna devojka a sa njom jedna sva naborana starica.- Skinite se, - rece doktor mladoj zeni. - Oprostite, - rece starica, - mi smo dosli radi mene. Pa dobro. Onda isplazite jezik!

**. Sta mozete skinuti sa golog doktora ? - odgovor: Golu medicinsku sestru. Poslao: Kule...

75. Bolesnik:
. Da li je ovaj lek opasan?
Doktor:
. Nikad nam se niko nije zalio od ljudi koji su ga uzimali, Bog da im dusu prosti.

74. dolazi pacijent kod doktora i ovaj mu kaze:
-zao mi je, ostalo vam je jos 10 do kraja zivote.
-Cega?
-9,8,7,..

73. Pita pacijent doktora: - Doktore, imate li nesto protiv kaslja? - Ne, samo vi kasljite!

72. Kaze zubar pacijentu: - Molim vas, sada vicite najjace sto mozete. - Ali mene nista ne boli. - Znam, ali cekaonica je puna, a meni se zuri na tekmu!

71. Dolazi covek kod doktora i kaze: - Doktore, osecam se kao pas! Na to ce doktor: - Otkad se tako osecate? - Ma odavno, jos otkad sam bio stene!

70. Doktore, pas me ugrizao za uho! - Jeste li ga dezinficirali? - Nisam. Odmah je pobegao.

69. Doktore, izgleda da ste zaboravili na mene. Vec pet minuta sjedim sa isplazenim jezikom. - Ma, nisam vas zaboravio, vec hocu na miru napisati recept.

68. Dosao covjek u ljekarnu i trazi lijek protiv stucavice. Apotekar mu zvizne samar. -Zasto ste me udarili? -To uvijek pomaze.. -Ali,lijek je za moju zenu!

67. Doktore, pomozite meni i mome suprugu. On stalno juri za suknjama, ima li tome lijeka? - Ima. Posaljite ga na neko vrijeme u Skotsku.

66. Kod psihijatra: -Doktore, pomozite! -A sto vam je? -Pa, svi mi govore da sam strasno neodlucan. -A sto vi mislite? -Paaa..., ovaj, paaa... JESAM I NISAM!

65. Doktor: -Jeste li imali ovo prije? Pacijent: -Da. Doktor: -E, pa, dobili ste to ponovo.

64. Doktor pregleda pacijenta: -nista ne mogu naci, mislim da je kriv alkohol. -Dobro onda, doci cu kad se otreznite, rece pacijent i izadje iz ordinacije.

63. Kod doktora dolazi tip, sav se trese a pogotovu ruke: - Vi, izgleda, malo previse pijete? - Ma kaj bi previse pil, pola mi se prolije!

62. Dosao covek kod doktora i kaze: -Doktore, mislim da sam nevidljiv! A doktor na to: -Ko to tamo prica?

61. Dolazi pacijent kod lekara i kaze:
- Doktore, patim od amnezije.
- Od kad?
- Sta od kad?

60. Kostur ide kod lekara.
Lekar otvori vrata, pa mu kaze:
-Mogli ste i ranije da dodete kod mene.

59. On ti je dobar doktor, pre je lečio pokojnog Matu, pokojnu Ivanu, pokojnog Nikolu...

58. Zar vi nikada ne osetite potrebu da se okupate? -Prekorno ce doktor pacijentu.
-Osetim, doktore, ali ja umem da savladam svoja osecanja...

57. Vecera doktor u jednom restoranu i posmatra konobaricu koja mu prilazi i stalno se ceska po licu. "Izvinite da nemate mozda neki ekcem?"-upita je on.
"Ne gospodine, imamo samo ono sto pise u karti."

56. -Sta vam fali? -pita doktor pacijenta.
-Sve...imam reumu, gastritis, zapaljenje zucne kese, anginu pektoris...
-Pa dobro, ima li nesto sto vi nemate? -zacudjeno pita doktor.
-Da, nemam zube...-spremno odgovori ovaj.

55. Doktor kaže pacijentu: "Imam dve vesti, lošu i još goru." "Koja je loša?" "Prema laboratorijskim nalazima, ostalo vam je samo 24 sata života." "A još gora?" "Od juče pokušavam da vas dobijem na telefon."

54. Pita pacijent doktora: "Doktore imate li nesto protiv kaslja?" Ne, ne samo vi kasljite. Poslao: Devla

53. - Doktore, kasljem mnogo. - Kako? - S'uvo. - Kako be to kasljes sa uvo? - Boze doktore sta vam pada na pamet, imam bre suvi kasalj, suvo kasljem. Poslao: Zastita

52. Zubar se obrati pacijentu: - Vicite na mene sto jace mozete. - Ali mene nista ne boli. - Znam ali cekaonica je puna a meni se zuri na utakmicu.

51. Dosao covek u apoteku i trazi lek protiv stucavice. Apotekar mu zvizne samar. -ZASTO STE MI OPALILI SAMAR? -To uvek pomaze.. -Ali, lek je za moju zenu!

50. Doktore, grozno. Čujem glasove, a nikoga ne vidim. - Kad vam se to događa? - Kad telefoniram.

49. Je li kod vas mucanje nasledno? - NNnijje..., tttaatta mmucca, allli dddedddaa pprressstttaoooo.... - Zar se izlečio? - MMMaaa....nnnne....HUUUHUUU... UMMMMRROOO JE!

48. Imate puno sreće! Auto vas je srušio upravo ispred kuće u kojoij stanuje doktor! - Koja sreća! Ja sam doktor i ovo je moja kuća!

47. Doktore, napokon sam kupio slušni aparat! - Izvrsno! Nego, kako vaša krasna supruga? - I to jeftino - samo 50 maraka!

46. Ljudi koji glasno kašlju nikada ne idu doktoru. Oni idu u BIOSKOP!

45. Doktoru kuci zazvoni telefon kojim ga prijatelji zovu na kartanje: - Dolazim odmah! - vikne, a žena ga pita: - Dragi, zar je tako hitno? - Jako, draga! Već su TRI dokrtora tamo!

44. Je li vas strah? - pita zubar pacijenta. - Jeste, i to grozno. - No, dobro, popite čašicu konjaka. - Još me strah - kaže pacijent i naruči još čašicu. Kad je popio celu litru, kaze: - E, sad bih voleo videti onoga ko bi se usudio taknuti mi zube.

43. Stari od 80 godina kaze doktoru: - Nakon svake ševe, oči su mi crvene! Šta to znači? - To znači da ste već na REZERVI!

42. Čujem da je tvoj suprug kao doktor jako omiljen? - Naravno! Pacijenti zbog njega i u SMRT polaze!

41. Kolega, izvadite li vi uvek zub BEZ BOLI?! - Pa, baš i ne. Juče sam, na primer - IZVRNUO RUKU!

40. Jesu li instrumenti spremni? - pita doktor uoči operacije. - Jesu, svi su u redu! -
odgovara glavna sestra. - J.... vas Pas! Ja tu umirem, a vi se spremate za sviranje! - javi se pacijent.

39. Mi u našoj bolnici imamo najmodernije uređaje za kastriranje. - Da? - Evo, pacijent sedne u ovaj stolac s rupom, jajca mu se obese, uzmeš ciglu i - PLJAS! - Uf, to mora boliti! - Ma neee, samo moraš pripaziti na palce!

38. Doktore! Jeste li sigurni da ste mi dali lek protiv upale pluća?! Naime, zna se dogoditi da doktor prepiše lek protiv upale pluća, a čovek umre od upale prostate! - - Budite bez brige! Kad vam JA prepišem lijek protiv upale pluća, vi ćete i UMRIETI od upale pluća!

37. Mucavac hoće zajebavati ćelavoga: - Ččččujjjj.... ttttiii...ććććelllavvvi... Aaaa...kkkolllkkkooo.... tttiii ....pppootttrrošššiš za FFFFFRIZZZZEERRRA? - Puno manje nego ti za TELEFON!

36. Doktore! Najviše me ljuti moja naivnost u trenutku kada mi je moj profesor JUDA rekao da će mi pokazati jedan tajni zahvat!

35. Živite u prljavom predgrađu ovoga prljava grada, jedete prljave i nezdrave stvari, radite na prljavom mestu, udišete prljavi zrak... Pa nije ni čudno da su i vaše misli - PRLJAVE! - reče psihijatar pacijentu.

34. Dolazi neki tip doktoru, a na čelu mu čvrsto priljubljena žaba. Doktor zaprepašteno gleda, kad, odjednom, ŽABA progovori: - Doktore! Dajte, mooolim vas k"o Boga, dajte pogledajte sta mi je to naraslo na GUZICI!

33. Doktore! Ovo vreme mi je užasno - kašalj me davi, bole me noge, otpada mi rame, trza me migrena... - Ništa to nije za takva vlažna vremena! Ko u takvo vreme nije BOLESTAN - taj u opste nije ZDRAV!

32. Doktore, što je to zdravlje? - To vam je ono - kad vas svaki dan boli nešto drugo!

31. Doktore, ja u zadnje vreme naglo gubim sluh! Čak i više svoje vlastito kašljanje ne čujem! - Evo vam pilule, tri put po jedna dnevno! - I sta ima da bolje čujem?! - Necete bolje da čujete, ali cete zato glasnije kašljati!

30. U ambulanti: - Ah, sada se znatno BOLJE osećam otkako mi je doktor rekao da samnom stvarno nešto NIJE U REDU!

29. Kratkovidni dođe optičaru: - Koje je ovo slovo? - Kakvo slovo? - Pa tu, na ovoj tabli? - Kojoj tabli? - Pa na ovome zidu? - Kojem zidu? Pa tu, u ovoj sobi! - Kojoj sobi? - Vama umesto naočara, pod hitno treba pas i beli štap!

28. Jedan dođe psihijatru: - Doktore, pomozite! - A što vam je? - Pa, svi mi govore da sam strašno neodlučan. - A što vi mislite? - Paaa..., ovaj - paaa... JESAM I NISAM!

27. Doktore! grozno! Često čujem glasove a - NIKOGA NE VIDIM! - Paaa, kada vam se to događa? - Svaki put kad - TELEFONIRAM!

26. Onda dragi, jesi li imao problema s onom turpijom koju sam ti sakrila u tortu? - pita žena muža koji je u zatvoru. - Jesam, i te kakvih! Sutra - ME OPERIRAJU!

25. Doktore - slomljenim glasom kaže mladić, svake noći sanjam čudan san.Sanjam kako zgodne djevojke upadaju u moj stan i pokušavaju me zavesti. I kako vi reagirate na to? Nikako. Stalno ih tjeram rukama od sebe. I što hoćete da ja napravim? Molim vas, doktore, slomite mi ruke.

24. Kaze doktor pacijentu: -Zao mi je. Ne mogu utvrditi sto vam je, najverovatnije zbog prevelike doze alkohola. -Ma, nema veze, hikk, doci cu ja kad budete trezni.

23. Uzrok vaše nesreće je alkohol. - Hvala vam doktore, što ne bacate krivicu na mene!!!

22. Žena se strašno uvredila na svog doktora. Pitala ga je kako da koristi rektalni termometar, a on joj je odgovorio da si ga stavi u guzicu.

21. - Doktore, kako mi je zena? - Trudnoca dobro napreduje, ali je van matericna. - Doktore, evo hiljadu maraka. - Nemojte molim vas, to je jednostavna intervencija. - Nije to za intervenciju, nego da nikome ne pricate da sam promasio!

20. Hvalila se prijateljica prijateljici kako je zeznula doktora i otvorila bolovanje..."rekla sam mu da imam anginu pektoris". Posle par dana..ova sto je to cula..ode kod doktora i pozali se.."doktore, meni treba bolovanje..imam vaginu pektoris" "U redu skinite se"-rece doktor".. "Zasto"?-pita zena.. "Da vam ugradim penis-mejker"-rece doktor!

19. Dodje covek kod lekara, i kaze mu: DOKTORE,UVEK KADA SE PIPNEM OVDE BOLI ME!Doktor: PA KOJI SE ***** PIPAS!!!!!!!!

18. Doktore,ovo je moja zena-kaze covek psihijatru-ona ima kompleks da joj neko stalno krade haljine. Kako ste dosli do tog zakjucka? Pa ona je cak iznajmila jednog coveka da joj ih cuva-video sam ga sinoc kad sam dosao kuci.
sokre is offline  
Odgovori s citatom