Tema: Minoxidil
Pogledaj jedan post
Old 09.06.2009., 01:51   #89
evo mogu reć,da me i ovaj minox iz ljekarne počeo žešće svrbit tamo gdje namažem svrbež je jaka. pretpostavljam da je i iz ljekarne,dosta kvalitetan. iako Rogaine ima najbolji minox na svijetu,a može se naručit preko interneta bez problema koliko sam vidio. samo upišete minoxidil i prva stranica na vrhu liste vam je stranica za naručivanje tog Rogaine,normalno s poštarinom dođe više al kad uzmete u obzir da imate soluciju od tri do šest mjeseci tretman a dođe van nekih 800-900 kn sa poštarinom a imate najbolji mogući lijek za spašavanje kose onda i nije neka greda dat te pare i pričekat da to dođe iz amerike,a kako sam vidio treba im tjedan dana da to dođe do nas-vas. znači u vrh glave dva tjedna,ja sam ovaj svoj iz ljekarne čeko tjedan dana 5% naravno. i mogu reć da me prva dva tjedna ništa nije svrbilo,i sad sam ušo u treći i svrbi ko vrag. vjerojatno je svrbež znak djelovanja minoxidila,al morat ću smanjit doze ili preć na jedanput dnevno korištenje ako me i dalje bude ovako svrbilo tjeme. izgubio sam kosu na vrh čela,odnosno počela mi se gubit kosa tu koliko sam ja čuo baš i ne može pomoć za takav tip ćelavljenja jer pomaže samo za tjeme valjda odnosno odozada. ja se nadam da će meni pomoć i naprijed,uglavnom budem vam javljo rezultate. pošto tek mjeseca dana koristim minoxidili nisam ni mogo očekivat neke rezultate,u tako kratkom roku al ovaj svrbež mi uljeva nadu da djeluje i da će pokrenut rast kose tamo gdje sam je djelom izgubio. ako ne pomogne,bit ću zgodan i ćelave glave.

Zadnje uređivanje NemamLove : 09.06.2009. at 01:58.
 
Odgovori s citatom